Starší žiaci U14, U15: 11. kolo

11. kolo (19. 10. 2014) : Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:1)

Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Zostava Myjavy: Greguš, Zula, Tomka /K/, Kodaj (40' Matušica), Boor, Klimáček, Dubovský, Gálik, Štefánek (50' Pszota), Kusý, Brezina.

Zápas 11. kola sa odohral v Brezovej pod Bradlom. V priemernom zápase sa zrodila spravodlivá remíza. Hostia sa pozorne bránili a snažili sa vyrážať do rýchlych protiútokov. My sme sa snažili od začiatku súpera dostať pod tlak, čo sa nám darilo do 20. minúty a vytvorili si tri gólové príležitosti (Zula, Kusý, Brezina). Gól sa nám streliť nepodarilo, naopak po sérii chýb v našej obrane sa ujali vedenia v poslednej minúte prvého polčasu hostia.

V druhom polčase sme sa snažili o vyrovnanie, no cez pozornú obranu sa nám nedarilo presadiť. To sa podarilo až po štandardnej situácii, keď po chybe brankára hostí vyrovnal Brezina. Potom sa snažili obe mužstvá o strelenie víťazného gólu, no obrany oboch mužstiev pracovali spoľahlivo. Nakoniec boli obe mužstvá s bodom spokojné.

Gól Myjavy: 56' Brezina

Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:5 (1:3)
Zostava Myjavy: Hučko (36' Dvořák), Žoldák, Kavický, Repta, Nálepa, Udvorka, Liška, Zeman (53' Kosík), Lukáč, Osuský /K/, Karika.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Gól Myjavy: 6' Karika