Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 12. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
12. kolo (25. 10. 2014) : FK Senica - Spartak Myjava 4:0 (2:0)

Žiaci U14 :
12. kolo (25. 10. 2014) : FK Senica - Spartak Myjava 7:0 (0:0)

 

ŽIACI U15 :

FK Senica - Spartak Myjava 4:0 (2:0)
Zostava Myjavy: Greguš, Zula, Tomka /K/, Kodaj (58' Pszota), Klimáček, Dubovský, Gálik, Štefánek (55' Matušica), Karika (68' Adásek), Kusý, Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na umelej tráve za chladného počasia a so súperom, ktorý k dnešnému zápasu stratil iba dva body. Chceli sme so súperom držať bezgólový stav čo najdlhšie, poprípade sa ujať vedenia, čím by súper znervóznel. To sa nám darilo do 17. minúty, no po hrubých chybách sme inkasovali dva góly, čím sa domáci upokojili a predvádzali pekný kombinačný futbal.

Druhý polčas bol obdobný prvému, keď nás domáci dostali pod tlak a k tretiemu gólu im pomohol chybný verdikt rozhodcu Santu, keď odpískal pokutový kop a nikto nevedel za čo. Po diskusiách s ním si náš Zula odniesol žltú kartu. Domáci využili našu nekoncentrovanosť hneď na strelenie štvrtého gólu. Potom sa zápas len dohrával. My sme si s kvalitným súperom vytvorili iba po dve príležitosti na zakončenie v každom polčase.

Domáci vyhrali zaslúžene a potvrdili, že v tejto vekovej kategórii patria k špičke na Slovensku. Našim hráčom sa nedá uprieť bojovnosť, no futbalová kvalita bola na súperových kopačkách.

ŽIACI U14 :

FK Senica - Spartak Myjava 7:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Dvořák, Žoldák (36' Pribiš), Kavický, Repta, Nálepa, Udvorka, Liška (52' Selecký), Zeman, Lukáč, Osuský /K/ (63' Záhora), Hučko.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.