Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 13. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
13. kolo (31. 10. 2014) : Spartak Myjava - FC Nitra 2:1 (2:0)

Žiaci U14 :
13. kolo (31. 10. 2014) : Spartak Myjava - FC Nitra 0:5 (0:2)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FC Nitra 2:1 (2:0)
Zostava Myjavy: Greguš, Zula (52' Kodaj), Tomka (66' Pszota), Boor, Klimáček, Dubovský, Gálik, Štefánek (62' Matušica), Karika, Brezina (70' Adásek), Kusý.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na dobre pripravenej trávnatej ploche v Brezovej pod Bradlom so súperom, ktorý mal rovnaký počet bodov ako my. Do zápasu sme išli s cieľom získať všetky body a predviesť celoplošný behavý futbal s vysokým napádaním súpera. To sa nám v prvom polčase aj darilo a hostia mali s týmto našim systémom problémy. Úvodných 15 minút patrilo nám, snažili sme sa o strelenie vedúceho gólu, čo sa nám podarilo po individuálnej akcii Kusého, keď jeho krásnu prihrávku premenil Tomka. Hostia zostali zaskočení, čo sme do polčasu využili na strelenie aj druhého gólu, keď opäť výborne hrajúci Kusý sa pohral s obranou hostí a jeho prihrávku využil Zula. V prvom polčase sme výborným napádaním a pohybom nedovolili hosťom sa dostať do vyloženej streleckej možnosti.

V druhom polčase mal hneď na začiatku po chybe brankára hostí príležitosť na zvýšenie skóre Kusý, no nedal a hneď z protiútoku po rohovom kope sa podarilo hosťom znížiť . Od tohto momentu sa hra pritvrdila, hostia boli nervózni, hra sa kúskovala a príležitostí na skórovanie bolo na oboch stranách minimálne. Hostia hrozili najmä po štandardných situáciách, my sme sa snažili o rýchle brejky. V závere nás podržal brankár Greguš dvoma výbornými zákrokmi.

Víťazstvo nad kvalitným súperom je zaslúžené, chlapcov treba pochváliť za kvalitný a bojovný výkon. Výborný výkon podal náš hráč Kusý, ktorý robil hosťom svojím pohybom a prácou s loptou veľké problémy.

Góly Myjavy: 14' Tomka, 25' Zula

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FC Nitra 0:5 (0:2)
Zostava Myjavy: Dvořák, Závodný, Šturdík, Kavický, Repta, Udvorka, Pribiš (45' Selecký), Liška, Zeman (54' Záhora), Lukáč, Osuský /K/.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.