Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 3. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
3. kolo (22. 8. 2015) : ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 4:0 (3:0)

Žiaci U14 :
3. kolo (22. 8. 2015) : ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 12:0 (5:0)

 

ŽIACI U15 :

ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 4:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Martin Dvořák (36' Adrián Hučko), Samuel Závodný, Mário Mihál, Stanislav Šturdík (53' Michal Selecký), Martin Kavický (36' Lukáš Liška), Adam Repta, Pavol Nálepa /K/, Peter Udvorka, Marko Kunka (50' Michal Zeman), Ján Osuský, Kristián Karika (65' Ondrej Hevera).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Na majstrovský zápas sme nastúpili po dvoch odložených kolách a dvojtýždňovej pauze, čo sa zákonite odzrkadlilo aj na ihrisku. Na výborne pripravenej trávnatej ploche sme držali krok s domácimi len do úvodného gólu, ktorý sme inkasovali po chybe v strede obrany. Druhý gól padol z pokutového kopu, ktorý bol nariadený po faule na domáceho hráča. Do polčasu sme inkasovali i tretí a tiež po chybe v strede obrany.

Druhý polčas sme zvýšili tempo, snažili sme sa o strelenie gólu, no príležitosti Seleckého a Mihála zostali nevyužité. Domáci v závere zápasu po rohovom kope vsietili štvrtý gól a zaslúžene vyhrali rozdielom triedy. Chceli sme odohrať vyrovnaný zápas a získať nejaký bod s favoritom súťaže, no náš výkon bol slabší, bez pohybu, prehrávali sme osobné súboje a viazla nám kombinácia. Naopak domáci boli živší, tlačili sa do zakončenia a hlavne túžili po víťazstve.

ŽIACI U14 :

ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 12:0 (5:0)
Zostava Myjavy: Ondrej Zeman, Tibor Černák, Tomáš Nemec (36' Alex Marek), Andrej Adásek /K/, Filip Varga (36' Erik Gulán), Marek Mockovčiak, Filip Kročian, Jozef Bartoš, Ľubomír Kováč (57' Patrik Pavlus), Viktor Klimáček, Jakub Kosík (51' Marek Benda).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.