Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 4. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
4. kolo (30. 8. 2015) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:0

Žiaci U14 :
4. kolo (30. 8. 2015) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:0)

 

ŽIACI U15 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:0
Zostava Myjavy: Hučko, Závodný (36' Selecký), Mihál, Šturdík, Repta, Nálepa, Zeman, Kunka (52' Pribiš), Osuský, Kristián Karika /K/, Liška (26' Kosík - 61' Hevera).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral za teplého počasia na kvalitnej trávnatej ploche. Chceli sme v ňom podať kvalitný výkon a bodovať naplno. Do zápasu sme vstúpili dobre, dostali sme domácich pod tlak a snažili sme sa zakončovať. Podarilo sa nám streliť i gól Nálepom po dobre zahratej štandardnej situácii, no rozhodca ho neuznal. Ďalšie príležitosti mali Liška, Karika, Kunka. Domáci neohrozili v prvom polčase našu bránu.

Druhý polčas sme začali opäť tlakom, no gól sa nám vsietiť nepodarilo. Naopak do vedenia mohli ísť domáci, keď ľahkú loptu neudržal náš brankár a dobiehajúci hráč netrafil prázdnu bránu. V závere zápasu trafil Karika hlavou brvno a šance Zemana, Mihála sme nevyužili. Podľa priebehu zápasu sme dva body stratili, pretože sme boli vo všetkých činnostiach lepší aj keď sme podali iba priemerný výkon.

ŽIACI U14 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:0)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Pavlus, Benda (36' Varga), Černák, Adásek /K/, Gulán (36' Nemec), Mockovčiak, Kročian, Bartoš (51' Marek), Kováč, Klimáček.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Vyrovnaný priebeh zápasu skončil zaslúženou remízou. Po viacerých samostatných nájazdoch jeden úspešne premenil na vyrovnanie v 67. minúte Pavlús. Snaha aktérov zápasu predčila kvalitu, získaný bod je motivačný pre chlapcov do ďalších zápasov.

Gól Myjavy: 67' Pavlus