Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U13, U12: 5. kolo 2015/2016

ilustračný obrázok

Žiaci U13 :
5. kolo (6. 9. 2015) : MŠK Púchov - Spartak Myjava 9:6 (6:3)

Žiaci U12 :
5. kolo (6. 9. 2015) : MŠK Púchov - Spartak Myjava 28:3 (11:3)

 

ŽIACI U13 :

MŠK Púchov - Spartak Myjava 9:6 (6:3)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Novotný, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Gašpar, Kolárik, Nemec, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Kroupa, Vajaš, Holič.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 15' 27' 32' a 60' Horniak, 26' a 59' Krahulec

ŽIACI U12 :

MŠK Púchov - Spartak Myjava 28:3 (11:3)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová /K/, Jankových, Kubovčiak, Drobný, Hradský, Tanglmayerová, Vávra, Kováč, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Baránek, Mišík, Handžiu.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Hodnotenie zápasu by som rozdelil do štyroch polčasov. Partia označená ako "A" prvý polčas podala proti svojim súperom oduševnený a bojovný výkon, za čo bola odmenená výhrou v tejto časti hry v pomere 3:0. Toto sa nám zatiaľ nepodarilo ani v jednom zápase. Vynikajúci výkon podal brankár Oravec, ktorý svojimi zákrokmi privádzal hráčov súpera do zúfalstva. Pridali sa aj ostatní hráči a vytvorili sme si okrem gólov aj ďalšie šance. Na druhej polovici bol diametrálne odlišný prístup mojich hráčov. Súperovi nekládli prakticky žiaden odpor a pôsobili odovzdane. Nemožno sa čudovať stavu 0:11 na konci tejto časti.

V druhom polčase družstvo "A" malo proti sebe kvalitnejšieho súpera. Postupne nám aj ubúdali sily a tak súper skóroval. Prístup druhej partie sa tiež čiastočne zlepšil, ale na viac ako na konečnú vysokú prehru to nestačilo. Musíme popracovať okrem postupného zlepšovania individuálnych herných činností aj na psychike, pretože na hráčoch bolo badateľné po poslednom dobrom zápase uspokojenie.

Góly Myjavy: 17' Michalec, 25' a 30' Handžiu