Mladší žiaci U13, U12: 6. kolo 2015/2016

6. kolo (13. 9. 2015) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 0:7 (0:3)

6. kolo (13. 9. 2015) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 2:18 (1:8)

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 0:7 (0:3)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Novotný, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Gašpar, Kolárik, Nemec, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Kroupa, Vajaš, Holič.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Ak by sme hodnotili zápas z pohľadu výsledku v jednotlivých štvrtinách (0:1, 0:2, 0:2, 0:2), môžeme konštatovať, že bol pomerne vyrovnaný, aj keď súčet hovorí niečo iné. Pravdou je, že súper je v tejto fáze súťaže v lepšej športovej forme. Zaostávame vo všetkých herných činnostiach jednotlivcov. Nedostatky sme nahrádzali bojovnosťou a aj to iba do chvíle, pokiaľ nám nedošli sily. Súper mal v každom mužstve na striedanie až štyroch hráčov, my iba jedného.

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 2:18 (1:8)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová /K/, Jankových, Kubovčiak, Drobný, Hradský, Tanglmayerová, Vávra, Kováč, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Baránek, Mišík, Handžiu.

Zápas mal podobný priebeh ako predošlé. S kvalitným súperom sme dokázali držať krok len v niektorých fázach zápasu. Kvalita hráčov súpera bola nerovnomerne rozdelená do jednotlivých družstiev. Kým so slabšou zostavou súpera sme dokázali ako-tak držať krok, silnejšia bola jasne nad naše sily v oboch polčasoch. Súper využil naše chyby, ktoré boli vinou slabšej futbalovej kvality, alebo poklesu koncentrácie na zápas. Znova sa ukázalo, že máme v tomto rezervy. Naši hráči si nesmú zľahčiť žiadnu situáciu, inak nasleduje trest v podobe gólov. Súperovi sme nestíhali v návrate do defenzívy po strate lopty, vtedy nás súper prečísloval a dával góly. V ofenzívnej fáze nám na viacej gólov chýbala väčšia rozhodnosť a v závere aj sily.

Góly Myjavy: 15' Michalec, 58' Glatzová