Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 6. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
6. kolo (13. 9. 2015) : MŠK Púchov - Spartak Myjava 0:2 (0:1)

Žiaci U14 :
6. kolo (13. 9. 2015) : MŠK Púchov - Spartak Myjava 0:2 (0:0)

 

ŽIACI U15 :

MŠK Púchov - Spartak Myjava 0:2 (0:1)
Zostava Myjavy: Hučko (69' Dvořák), Mihál (65' Pribiš), Šturdík, Repta, Nálepa, Udvorka, Liška (60' Kosík), Kunka (43' Zeman), Osuský, Karika /K/, Kavický (55' Selecký).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na hlavnom ihrisku a na kvalitne pripravenej trávnatej ploche. Do zápasu sme išli s jasným cieľom a to bolo víťazstvo. Chceli sme odčiniť nešťastnú prehru z minulého zápasu, čo bolo od začiatku aj vidieť a cítiť na ihrisku. Domácich sme dostali pod tlak, hrali sme v pohybe, využívali krídelné priestory a tým sme robili domácim obrovské problémy v defenzíve. Úvodný gól sme strelili po dobre zahratej štandardnej situácii a krásnej strele Reptu pod brvno. Aj po góle sme pokračovali vo vysokom tempe a dostávali sa do zakončenia. Šance na zvýšenie mali Udvorka, Liška a Karika. Až v závere polčasu sa po chybe v strede obrany dostali do zakončenia domáci, no brankár Hučko včasným vybehnutím zachránil.

Druhý polčas už bol vyrovnanejší, domáci sa snažili o vyrovnanie, no naša obrana bez problémov odolávala. My sme hrozili rýchlymi protiútokmi a jeden využil po akcii Liška - Udvorka Repta na strelenie druhého gólu. Od tohto momentu domáci rezignovali a my sme bez problémov dotiahli zápas do víťazného konca.

Chlapcov treba pochváliť za predvedený výkon po hernej ale i taktickej stránke.

Góly Myjavy: 9' a 55' Repta

ŽIACI U14 :

MŠK Púchov - Spartak Myjava 0:2 (0:0)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Kročian, Pavlus (60' Benda), Černák, Nemec (36' Varga), Adásek /K/, Jankových, Mockovčiak, Bartoš (54' Marek), Kováč (46' Boorová), Klimáček.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 49' Pavlus, 63' Boorová