Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 7. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
7. kolo (19. 9. 2015) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 3:1 (0:1)

Žiaci U14 :
7. kolo (19. 9. 2015) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 0:2 (0:1)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 3:1 (0:1)
Zostava Myjavy: Dvořák, Závodný, Mihál, Šturdík, Kavický (7' Selecký - 36' Zeman), Nálepa /K/, Udvorka, Liška(66' Kosík), Kunka, Osuský, Karika (67' Pribiš).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Stretnutie sa odohralo na trávnatej ploche v Turej Lúke. Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Prvý patril hosťom, keď sme za súperom zaostávali skoro vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene sme prehrávali. Bol to náš najslabší polčas v súťaži, no i tak sme sa dostali do dvoch vyložených príležitostí na skórovanie (Selecký, Šturdík).

Cez prestávku sme si vysvetlili, čo chceme hrať a čo treba zmeniť, výsledkom čoho bol úplne rozdielny výkon v druhom polčase. Začali sme viac behať, lepšie kombinovať a hlavne bolo cítiť, že chceme niečo urobiť pre zmenu výsledku. Hostí sme dostali pod tlak a vytvárali sme si šance na skórovanie. Vyrovnať sa podarilo Kunkovi po centri Osuského a do vedenia sme sa dostali po hlavičke Udvorku, ktorému prihrával Mihál. Potom nás podržal náš brankár, keď dvoma zákrokmi zneškodnil šance hostí. Po rýchlom brejku strelil rozhodujúci gól po prihrávke Zemana Kunka. Škvrnou zápasu bolo zranenie nášho hráča Kavického, keď si už v druhej minúte nešťastne zlomil zápästie.

Góly Myjavy: 49' a 64' Kunka, 61' Udvorka

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 0:2 (0:1)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Černák, Adásek /K/, Jankových, Varga (36' Pavlus), Mockovčiak, Kročian (58' Gulán), Bartoš (54' Benda), Kováč, Klimáček (54' Nemec), Fedoráš (54' Marek).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.