Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U13, U12: 7. kolo 2015/2016

ilustračný obrázok

Žiaci U13 :
7. kolo (20. 9. 2015) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 13:0 (7:0)

Žiaci U12 :
7. kolo (20. 9. 2015) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 22:3 (8:2)

 

ŽIACI U13 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 13:0 (7:0)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Novotný, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Kolárik, Nemec, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Vajaš, Holič, Gašo.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Proti najlepšiemu mužstvu mladších žiakov U-13 sme nastúpili s vedomím, že nás nečaká nič ľahké. Súper po celý zápas potvrdzoval výkonnostný rozdiel. Chlapcov sme rozdelili na lepšiu a slabšiu osmičku. Lepšia osmička prehrala v súčte 5:O a bola dôstojným súperom. Slabšia osmička sa poctivo bránila pokiaľ sily stačili, ale rozdiel bol očividný.

Aj napriek ďalšej prehre nadobúdame dojem, že niečo sa stabilizuje a hlavne pomaličky zlepšuje.

ŽIACI U12 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 22:3 (8:2)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová /K/, Jankových, Kubovčiak, Drobný, Hradský, Tanglmayerová, Vávra, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Baránek, Mišík, Handžiu.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V prvom polčase sme s kvalitným súperom držali vcelku vyrovnaný priebeh na oboch ihriskách. Hráči hrali so záujmom a technické nedostatky nahrádzali bojovnosťou. Potešiteľné bolo, že okrem dvoch gólov sme si vypracovali viaceré príležitosti na gól, ktoré sme nevyužili neskúsenosťou v zakončení, keďže väčšinu času sa len bránime. Chýba nám väčšia rozhodnosť a dôraz vo finálnej fáze.

Aj druhý polčas mal podobný priebeh počas prvých dvadsať minút. Zo 14 gólov ktoré sme inkasovali v druhom polčase, desať padlo v posledných desiatich minútach, keď už našim hráčom chýbali sily vplyvom toho, že väčšinu zápasu bránime a bojujeme o loptu, čo je náročné na fyzickú kondíciu.

Potešiteľné je, že postupne sa zlepšujeme aj po technickej stránke a aj v organizácií hry.

Góly Myjavy: 23' Tanglmayerová, 24' Mišík, 35' Hurban