Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U13, U12: 8. kolo 2015/2016

ilustračný obrázok

Žiaci U13 :
8. kolo (27. 9. 2015) : Spartak Myjava - FK Slovan Levice 4:1 (1:1)

Žiaci U12 :
8. kolo (27. 9. 2015) : Spartak Myjava - FK Slovan Levice 5:7 (3:4)

 

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - FK Slovan Levice 4:1 (1:1)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Novotný, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Kolárik, Nemec, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Vajaš, Holič, Gašo, Gulán.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 35' Benda, 46' Holič, 48' Kolárik

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - FK Slovan Levice 5:7 (3:4)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová /K/, Jankových, Kubovčiak, Drobný, Tanglmayerová, Vávra, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Mišík, Handžiu, Gulán, Kováč, Hodúl.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V tomto zápase sme boli počas celého hracieho času súperovi minimálne vyrovnaným súperom. Za tímom Levíc sme nezaostávali v individuálnych činnostiach, ani v celkovej organizácií hry. O výsledku rozhodla väčšia individuálna kvalita jedného hráča súpera (Urblík) v útočnej fáze. Tento hráč dokázal úsilie svojho družstva pretaviť do gólov (4) a to prakticky rozhodlo. Aj náš tím si vypracoval viacero sľubných pozícií, ale väčšine hráčov chýbajú skúsenosti v zakončení a tak sa nám ich nepodarilo realizovať. V niektorých fázach zápasu sa nám darilo aktívnym presingom napádať súpera na jeho polovici, a získavať lopty.

Všetkých hráčov musím pochváliť za prístup k zápasu, podali bojovný, kolektívny výkon s túžbou po víťazstve, o ktoré sme sa snažili do samého konca zápasu. Toto považujem za najdôležitejší moment, pretože po zápasoch kde bolo o výsledku rozhodnuté v krátkom čase, je to posun v mentálnej sile kolektívu.

Góly Myjavy: 12' Kubovčiak, 26' a 39' Handžiu, 29' Michalec, 53' Gulán