Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 8. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
8. kolo (27. 9. 2015) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 5:0 (3:0)

Žiaci U14 :
8. kolo (27. 9. 2015) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 6:0 (3:0)

 

ŽIACI U15 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 5:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Hučko (36' Dvořák), Závodný, Mihál, Šturdík (52' Kosík), Nálepa, Repta, Udvorka, Liška, Zeman, Kunka (55' Selecký), Karika /K/.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas so súperom, ktorý patrí v tejto kategórii medzi slovenskú špičku. V oklieštenej zostave sme chceli hrať zo zabezpečenej obrany a vyrážať do rýchlych protiútokov. To sa nám v určitých fázach aj darilo, no so slabším zakončením. Domáci rozhodli zápas už v prvom polčase, keď sme inkasovali za 5 minút tri góly po obrovských chybách nášho brankára. Naopak, naše príležitosti na skórovanie sme nevyužili (Udvorka, Liška).

V druhom polčase sme chceli s výsledkom niečo urobiť. Začali sme aktívne, Karikova strela skončila na tyči domácej brány a odrazenú loptu nedokázal Udvorka doraziť do prázdnej brány. Vzápätí Selecký po rýchlom protiútoku opäť netrafil odkrytú domácu bránu. Hra sa väčšinou odohrávala v strede ihriska, domácim sa podarilo ešte dvakrát prekonať nášho brankára po dobre zahratých štandardných situáciách.

Prehra rozdielom triedy je pre nás krutá, pretože sme inkasovali góly po individuálnych chybách, ktoré domáci dokázali bez problémov využiť a naopak my sa v koncovke trápime, nedokázali sme ani vyložené príležitosti premeniť.

ŽIACI U14 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 6:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Černák /K/, Nemec, Jankových, Varga (42' Pavlus), Mockovčiak, Kročian, Bartoš (42' Benda), Kováč, Klimáček (56' Marek), Fedoráš.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.