Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U13, U12: 9. kolo 2015/2016

ilustračný obrázok

Žiaci U13 :
9. kolo (3. 10. 2015) : ŠK Senec - Spartak Myjava 12:0 (6:0)

Žiaci U12 :
9. kolo (3. 10. 2015) : ŠK Senec - Spartak Myjava 10:1 (4:1)

 

ŽIACI U13 :

ŠK Senec - Spartak Myjava 12:0 (6:0)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Novotný, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Kolárik, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Holič, Gašo, Gulán, Gašpar, Kroupa.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Zápas s družstvom zo stredu tabuľky nám znova odhalil slabiny v plnej nahote. Neschopnosť streliť gól ani z najvyloženejších šancí, individuálne chyby pri bránení a u mnohých hráčov nevýrazné herné činnosti jednotlivca. Pri dvoch, troch tréningoch niektorých hráčov za týždeň to lepšie ani nebude. Za výkon v tomto zápase niet vlastne ani koho pochváliť.

ŽIACI U12 :

ŠK Senec - Spartak Myjava 10:1 (4:1)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová, Jankových, Drobný, Tanglmayerová, Vávra /K/, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Mišík, Handžiu, Gulán, Kováč, Hodúl, Horniak.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V zápase sme doplatili na slabé úvody oboch polčasov. Z desiatich gólov sme takto inkasovali päť. Boli sme nekoncentrovaní a súper to využil. Takto sme sa pripravili o lepší výsledok. Do zápasu sme nastúpili oslabení (Hurban, Hradský - obaja chorí, Kubovčiak - zákaz zo strany rodičov ?!) navyše Michalec nastúpil po krátkej viróze.

V druhom polčase, po tom čo pre zranenie odstúpili Jankovych a Glatzová, sme stratili možnosť striedania. Naši hráči podali bojovný výkon, viacerí na hranici svojich možností. K väčšej spokojnosti mi chýbal väčší počet gólov z našej strany, a vyvarovanie sa chybám v rozohrávke, ktoré súper využil na lacné góly.

Gól Myjavy: 28' Horniak