Mladší žiaci U13, U12: 10. kolo 2015/2016

10. kolo (11. 10. 2015) : Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 1:3 (0:0)

10. kolo (11. 10. 2015) : Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 4:12 (2:4)

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 1:3 (0:0)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Kolárik, Krahulec, Handžiu, Mareček, Havlík, Sopóci, Holič, Gašo, Gulán, Gašpar, Kroupa, Nemec.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

So súperom ktorý mal pred dnešným zápasom o bod viac, sme chceli konečne zabrať naplno. Cielene sme chalanov rozdelili na "A" a "B" družstvo podľa kvality. Podľa priebehu hry v prvom polčase rovnako postupoval aj tréner Interu. Po vyrovnanom prvom polčase (0:0), v druhom naše "Áčko" dokázalo streliť súperovmu "Béčku" iba jeden gól, Inter na druhom ihrisku strelil 3 góly.

V tomto zápase sme neboli slabší. Súper technickejší a hravejší, my bojovnejší a dôraznejší. Znova sme totálne znova zlyhali v premieňaní šancí, pretože čistých sme mali viac ako súper. S úbohými 15-timi strelenými gólmi v deviatich zápasoch sme ďaleko, ďaleko najslabšie mužstvo súťaže.

Gól Myjavy: 37' Horniak

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 4:12 (2:4)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová, Jankových, Drobný, Tanglmayerová, Vávra /K/, Michalec, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Mišík, Handžiu, Gulán, Kováč, Hodúl.

V zápase proti súperovi, ktorý bol našim susedom v tabuľke sme nastúpili s túžbou po dobrom výsledku. Prvý polčas sa nám to aj darilo. Súperovi sme sa vyrovnali, keď nedostatky v zvládnutí individuálnych činností sme nahrádzali bojovnosťou a kolektívnym výkonom. Súpera sme presingom nútili k chybám v rozohrávke, a tým sme sa dostávali často k zakončeniu, čo je potešiteľné. Niektoré útočné kombinácie viacerých hráčov boli pekné. V tejto oblasti nás čaká dosť práce, hráči sú naučení presadzovať sa individuálne, a chýba vedomá spolupráca viacerých hráčov.

V druhom polčase sme "vybuchli" v obrane na jednom ihrisku. Hrali sme málo disciplinovane a dopúšťali sme sa individuálnych chýb, čo súper trestal gólmi. Postupne nám odchádzali aj psychické sily. Zápas nám odhalili nové možnosti z hľadiska ofenzívnej činnosti, ale aj nedostatky na ktorých musím pracovať.

Góly Myjavy: 3' , 17' a 51' Michalec