Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 10. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
10. kolo (10. 10. 2015) : FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 2:1 (2:0)

Žiaci U14 :
10. kolo (10. 10. 2015) : FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:0 (1:0)

 

ŽIACI U15 :

FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 2:1 (2:0)
Zostava Myjavy: Hučko, Závodný, Mihál, Šturdík, Repta, Nálepa, Udvorka, Liška (36' Selecký), Zeman, Kunka (36' Kosík, 70' Pribiš), Karika /K/.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Do zápasu sme vstupovali s tým, že chceme bodovať. Bol to z ôsmich zápasov náš šiesty na ihrisku súperov a ešte nám chýbala aj trojica hráčov zo základnej zostavy. Chlapcov sme celý týždeň upozorňovali na dvoch hráčov súpera, ktorí patria v súťaži k "top" hráčom. Útočník Méry, ktorý bol na neudržanie a všetky nebezpečné akcie domácich išli cez neho. V zadných radoch kapitán Sládeček, ktorý výborne dirigoval defenzívu a zároveň podporoval aj ofenzívu. K nim sa pridal Earl, ktorý nám robil svojím pohybom veľké problémy. Úvod zápasu patril nám, domácich sme zatlačili a vytvorili si dve dobré príležitosti, no brankár domácich bol vždy namieste. Hneď prvý nebezpečný útok domácich sa skončil gólom, keď Méry sa pohral s našou obranou a Závodný ho zastavil až faulom v pokutovom území. Od tohto momentu nás domáci dostali pod tlak, výsledkom čoho bolo 12 rohových kopov ! Po jednom z nich sme inkasovali i druhý krát, keď náš Mihál nechal priestor hráčovi domácich a ten nemal problém so zakončením.

Druhý polčas sme chceli urobiť niečo s výsledkom, prestriedali sme hráčov, výsledkom čoho bol kontaktný gól Nálepu po výborne zahratej štandardnej situácii. Od tohto momentu sme boli lepším mužstvom, dostali sme domácich pod tlak a dostávali sa do zakončenia. Najväčšiu príležitosť na vyrovnanie mal Udvorka, keď išiel sám na brankára, no v poslednej chvíli mu lopta odskočila a brankár domácich zachránil. Potom center Reptu odvrátil domáci hráč v pokutovom území rukou, no rozhodca rozpažil a hralo sa ďalej. V závere si domáci výsledok ustrážili striedaniami, odkopávaním lopty mimo hracej plochy a častým ošetrovaním.

Nás môže mrzieť slabšia hra v prvom polčase, keď sme pohoreli slabším bránením a neplnením taktických pokynov. Druhý polčas bol z našej strany výborný, no na bodovanie to nestačilo.

Gól Myjavy: 44' Nálepa

ŽIACI U14 :

FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:0 (1:0)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Pavlus (36' Benda), Černák, Jankových, Adásek /K/ (36' Varga), Mockovčiak, Bartoš (56' Gulán), Kročian, Kováč (64' Nemec), Klimáček (60' Marek), Fedoráš.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.