Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U13, U12: 11. kolo 2015/2016

ilustračný obrázok

Žiaci U13 :
11. kolo (18. 10. 2015) : FC Nitra - Spartak Myjava 6:2 (5:0)

Žiaci U12 :
11. kolo (18. 10. 2015) : FC Nitra - Spartak Myjava 20:1 (8:0)

 

ŽIACI U13 :

FC Nitra - Spartak Myjava 6:2 (5:0)
Káder Myjavy: Havlík, Benda, Nešťák, Šimek, Halabrín, Bielčík, Horniak /K/, Kolárik, Krahulec, Handžiu, Havlík, Sopóci, Holič, Gulán, Gašpar, Kroupa, Nemec.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Aj napriek prehre podali hráči jeden z najlepších výkonov jesene. So súperom, v ktorom hrá veľa detí z Galanty, Serede, Šale..., sme dokázali uhrať slušný výsledok. Po štvrtinkách 2:0, 3:0, 1:0 a 0:2 sme sa síce neradovali z víťazstva, ale v konečnom dôsledku aspoň z pocitu akej-takej vyrovnanosti s kvalitným súperom. Stabilizovala sa dochádzka na tréningy a hlavne dochádzka na zápasy. Veríme, že v nastúpenom trende budeme pokračovať.

Góly Myjavy: 38' Gulán (pokutový kop), 46' Bielčík

ŽIACI U12 :

FC Nitra - Spartak Myjava 20:1 (8:0)
Káder Myjavy: Oravec, Hronček, Kravárik, Bies, Glatzová, Drobný, Tanglmayerová, Vávra /K/, Valko, Hurban, Mikulka, Mihaljevič, Handžiu, Gulán, Kováč, Horniak.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Na zápas sme nastupovali po týždni, kedy sme mali obmedzené možnosti trénovať z priestorových a poveternostných príčin. Bolo zaujímavé sledovať, ako hráči boli týmto ovplyvnení. Hráčom chýbala istota v činnostiach, ktoré predtým zvládali lepšie. Každý kvalitný tréning v tejto vekovej kategórii má veľký vplyv na ich výkonnosť. Chýbalo nám tiež viacero hráčov, z rôznych menej či viac pochopiteľných dôvodov. Nemali sme teda možnosť striedaním ovplyvniť dianie na ihrisku.

Súper nás prevyšoval veľmi výrazne vo všetkých činnostiach, aj keď takmer všetci naši hráči sa snažili, na lepšiu hru sme jednoducho nemali. Mrzí ma hlavne to, že sme sa na rozdiel od minulých zápasov málo dostávali do finálnej fázy, väčšinou to bolo z našej strany len o kazení hry súpera. Je veľká škoda, že naši hráči nemajú v súčasnosti na to, aby aspoň v niektorých fázach stretnutia hrali so súperom ozajstný "futbal". Treba len dúfať, že postupnou prácou a doplnením družstva sa nám to podarí.

Gól Myjavy: 55' Mikulka