Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U15, U14: 11. kolo 2015/2016

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
11. kolo (17. 10. 2015) : Spartak Myjava - FC Nitra 1:2 (0:0)

Žiaci U14 :
11. kolo (17. 10. 2015) : Spartak Myjava - FC Nitra 0:3 (0:1)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FC Nitra 1:2 (0:0)
Zostava Myjavy: Dvořák, Závodný, Mihál, Šturdík, Repta, Nálepa, Udvorka, Liška (36' Kunka), Zeman (60' Selecký), Karika /K/, Osuský.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na umelej tráve za chladného počasia. Od začiatku sa hralo vo vysokom tempe, obe mužstvá sa snažili o útočný kombinačný futbal. Zápas sa ťažko hodnotí, pretože sme si vytvorili veľký počet príležitostí na zakončenie, no z množstva prečíslení sme dokázali len jedenkrát skórovať. Už v prvom polčase sa Udvorka s Karikom predbiehali v zahadzovaní príležitostí na skórovanie.

V druhom polčas sa nám hneď na začiatku podarilo vsietiť gól Reptom. Hostí sme dostali pod tlak a opäť sme zahadzovali šance ako cez kopirák z prvého polčasu. To sa nám vypomstilo, keď sa po chybe nášho brankára Dvořáka hosťom podarilo vyrovnať. Zrazu sme znervózneli, viazla nám kombinácia a hostia to využili na strelenie vedúceho gólu po krásnej strele zo štandardnej situácie. V závere sme sa snažili aspoň o vyrovnanie, no neúspešne.

Prehra je pre nás krutá, pretože hostia využili z minima maximum a nás vytrestali za nedôslednosť v premieňaní šancí. Zápas prehral lepší, čo priznal aj tréner hostí. V samom závere sa dal zbytočne vylúčiť náš hráč Kunka, ktorý neuniesol zle sa vyvíjajúci stav stretnutia. V každom zápase si vytvoríme niekoľko vyložených príležitostí na skórovanie, no nedarí sa nám ich premieňať. Naopak, naši brankári dostávajú góly aj z "parkoviska" a to nás stojí body.

Gól Myjavy: 38' Repta

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FC Nitra 0:3 (0:1)
Zostava Myjavy: Vdoviak, Černák, Benda, Adásek /K/, Jankových (58' Marek), Boorová (52' Gulán), Kročian, Bartoš (58' Nemec), Kováč (64' Pavlus), Klimáček, Fedoráš.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: -