Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 1. kolo

Žiaci U14 :
1. kolo (13. 8. 2011) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:0 (?:?)

Žiaci U15 :
1. kolo (13. 8. 2011) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:1 (2:1)

 

ŽIACI U14 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:0 (?:?)
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

ŽIACI U15 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:1 (2:1)
Zostava Myjavy : Janček, Žúrek, Švancara D. (35' Čobrda), Flamík, Mareš L., Mareš T., Gímeš (45' Švancara K.) (65' Stacho), Fako, Némethy, Plichta (40' Panchartek), Halabrín.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Zápas sa odohral na trávnatej ploche. Tento zápas sa strašne ťažko hodnotí, pretože jeho priebeh nezodpovedá výsledku. Domáci do čoho kopli, to spadlo do našej brány.
Do zápasu sme išli s úmyslom zaskočiť domácich, pritlačiť ich pred vlastnú šestnástku a streliť úvodný gól zápasu. To sa nám aj podarilo. Už v prvej minúte zahodil obrovskú príležitosť Némethy, keď jeho strela skončila tesne vedľa tyče domácej brány. V 10. minúte poslal kolmou prihrávkou do šance Némethy Tomáša Mareša, ten bol faulovaný a nariadený pokutový kop premenil Flamík. V týchto fázach sme predvádzali výborný futbal, ovládli sme stred poľa, vyhrávali osobné súboje vytvárali si šance ako na bežiacom páse. Predbiehali sme sa v ich zahadzovaní, čo sa nám v ďalšom priebehu vypomstilo. V závere polčasu sa domáci vymanili z nášho tlaku a dvoma gólmi zo štandardných situácií otočili skóre zápasu.
Do druhého polčasu sme chceli nastúpiť tak ako do prvého, no z nepochopiteľných príčin sme prestali hrať. Hneď v úvode sme inkasovali tretí, vzápätí štvrtý gól a naše mužstvo sa zosypalo. Domáci ovládli hru a robili si na ihrisku čo chceli. Paradoxom je, že sedem gólov sme dostali po ŠS, ktoré sme vôbec nezvládali. Výsledok je pre nás krutý, pretože v prvom polčase sme so šiestych príležitostí strelili iba jeden gól, nastrelili sme dva krát brvno a domáci využili z minima maximum.