Starší žiaci U14, U15: 14. kolo (predohrávka)

14. kolo (23. 8. 2011) : LP Domino Bratislava - Spartak Myjava 1:4 (0:1)

14. kolo (23. 8. 2011) : LP Domino Bratislava - Spartak Myjava 0:4 (0:1)

LP Domino Bratislava - Spartak Myjava 1:4 (0:1)
Zostava Myjavy : Dedík, Holán, Beňo, Tomič, Baranovič, Viskup, Šarudi, Panchártek, Matušík, Čerešňa, Koníček. Náhradníci: Mateják, Janček, Staňo.

Po výbornom výkone v predchádzajúcom kole proti Nitre, sme prišli do Bratislavy s úmyslom na plno bodovať a pripísať si tak na konto prvé ligové body.
Začiatok zápasu bol opatrný, no postupne sme získavali hernú prevahu a v 11. min. sme si vypracovali prvú čistú šancu, ale Viskupovu strelu domáci brankár len s námahou vyrazil nohami. V 14. min. sa ocitol v 100% šanci Čerešňa, avšak svoj samostatný nájazd nevyužil, keď trafil iba do brankára, od ktorého sa lopta odrazila na RK.V 15. min. sa dostali do šance domáci, potom, čo postranný rozhodca neodmával asi 3 m ofsajd, no našťastie pre nás gól nedali. V 16. min. po našom RK zakončoval Koníček, s ktorého strelou si súperov brankár poradil. V 21. min. ho neprekonal ani Panchártek a taktiež sa to nepodarilo ani Tomičovi v 25. min. z priameho kopu. Domáci sa pokúsili ohroziť našu bránu v 30. min., ale so strelou z veľkej vzdialenosti nemal náš brankár Dedík žiadne problémy. O tom, že pôjdeme na polčasovú prestávku s jednogólovým vedením rozhodla 34. min., keď Šarudi našiel kolmou prihrávkou Čerešňu, ktorý preloboval vybiehajúceho domáceho brankára a vyhrávali sme 0:1. Naše vedenie bolo vzhľadom na priebeh I. polčasu zaslúžené.
Do II. polčasu nastúpil namiesto Koníčka do útoku Mateják a bol to práve on, ktorý v 45. min. zvýšil naše vedenie na 0:2 po samostatnom nájazde. Mateják bol pri chuti a v 47. min. mohol opäť skórovať, ale strela z jeho kopačky nebola presná. V 50. min. už áno a po samostatnom nájazde upravil stav zápasu na 0:3. V 57. min. predviedol nevídané sólo z vlastnej polovice Baranovič, obišiel všetko, čo mu stálo v ceste a zvýšil na 0:4. Z gólu mal takú radosť, že za nemiestne oslavy ho rozhodca odmenil ŽK. Škoda, že sme nehrali koncentrovane až do konca stretnutia a umožnili sme tak súperovi streliť aspoň čestný gól, keď sa z priameho kopu z hranice pokutového územia nádherne do vinkľa trafil Hermann a znížil na 1:4. V 67. min. mali ešte šancu domáci, ale skóre zápasu sa už nemenilo. Bodku za stretnutím dala strela Matejáka spoza PÚ vysoko nad domácu bránu.

LP Domino Bratislava - Spartak Myjava 0:4 (0:1)
Zostava Myjavy : Janček, Žúrek, Švancara D., Flamík, Mareš L., Mareš T. (55' Stacho), Gímeš, Fako (50' Bielčik), Némethy, Plichta, Halabrín (45' Čobrda).

Zápas sa odohral na výborne pripravenej trávnatej ploche za horúceho počasia. V tomto zápase sme chceli potvrdiť tri body z predošlého víťazstva s Nitrou.
Od začiatku sme boli lepším mužstvom, no v prvom polčase sa nám to nedarilo strelecky potvrdiť. Úvodný gól strelil po priamom kope spoza šestnástky Lukáš Mareš. Ďalšie príležitosti mali Némethy, Halabrín, Plichta, Gímeš, no v koncovke nám chýbal väčší pokoj. Domáci ohrozili našu bránu až v závere polčasu po chybe v strede obrany.
Do druhého polčasu sme vstúpili výborne, keď hneď na začiatku strelil gól po ŠS Fako. V týchto fázach sme boli jasne lepším mužstvom, domácich sme do ničoho nepúšťali. Ďalšie góly pridal Némethy. Víťazstvo mohlo byť i výraznejšie.