4. kolo (4. 9. 2011) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:0)

4. kolo (4. 9. 2011) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 2:2 (?:?)

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:0)
Zostava Myjavy : Kuna, Stacho, Beňo, Tomič, Bielčík, Panchártek, Šarudi, Švancara, Koníček, Zríni, Mateják. Náhradníci: Holán, Čerešňa, Matušík, Janček.

Zápas sa odohral na vedľajšom ihrisku v Leviciach. Nezačali sme ho práve najlepšie a už v 3. min. sa domáci ujali vedenia 1:0, keď nakopnutá lopta z PK asi z 35 m skočila pred brankárom Kunom a na prekvapenie všetkých skončila v našej sieti. Aj napriek tomuto momentu sme boli v I. polčase lepším mužstvom, mali sme hru pod svojou kontrolou, no šance, ktoré sme si vytvorili, sme nedokázali premeniť. V 13. min. mal šancu na vyrovnanie Panchártek po prihrávke Zríniho, ale netrafil odkrytý roh domácej brány. Potom sa ocitol v šanci Švancara, ale bol z toho iba RK. V 20. min. sa zranil stredný obránca Beňo v súboji so súperovým hráčom a musel byť striedaný. V 24. min. nebezpečne vystrelil Mateják, jeho strela však letela tesne vedľa brány. V tej istej minúte mal Mateják ešte väčšiu šancu, no pri samostatnom nájazde trafil iba do brankára. V 27. min. predviedol peknú individuálnu akciu Panchártek, ale strela z jeho kopačky sa odrazila od brvna na bránkovú čiaru a naspäť do poľa. Nedokázali sme dať gól ani z najvyloženejších šancí, dôkazom čoho bola ďalšia šanca Matejáka, ktorý nedopravil loptu do siete, keď súperov brankár len vyrazil pred seba strelu Tomiča. Zmenu skóre nepriniesla ani ďalekonosná strela Tomiča, s ktorou si domáci brankár poradil. A keď v 35. min. gólom neskončila ani strela Švancaru, odchádzali domáci hráči do kabín s jednogólovým vedením aj napriek tomu, že vážnejšie neohrozili našu bránu.
Do II. polčasu vstúpili domáci aktívnejšie a v 37. min. kryl brankár Kuna strelu súperovho hráča. V 38. min. sme mohli ísť do čistej šance, našu rozohrávku zachytil úmyselne rukou domáci kapitán, za čo uvidel od rozhodcu iba ŽK. Z následného priameho kopu letela Tomičova strela nad súperovu bránu. V 40. min. sa ocitol v čistej šanci Panchártek, ktorý trafil iba do nôh domáceho brankára. Potom dali o sebe vedieť aj domáci, keď najskôr strela z priameho kopu letela vedľa našej brány a z ďalšieho PK v 48. min. trafili do tyče a odrazenú loptu prekopol z päťky domáci hráč. My sme sa snažili o vyrovnanie, ale ani Mateják, Švancara, či Koníček, súperovho brankára neprekonali. Nakoniec sa to podarilo v 69. min. Matejákovi po prihrávke Tomiča a tak vyrovnal na konečných 1:1. S bodom sme spokojní, aj keď podľa priebehu zápasu sme mohli získať všetky tri. Na druhej strane mohol súper streliť druhý gól a tak z tohto pohľadu je remíza zaslúžená.

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 2:2 (?:?)
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.