Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 15. kolo (predohrávka)

ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
15. kolo (13. 9. 2011) : Spartak Myjava - AS Trenčín 1:7 (?:?)

Žiaci U15 :
15. kolo (13. 9. 2011) : Spartak Myjava - AS Trenčín 1:1 (1:0)

 

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - AS Trenčín 1:7 (?:?)
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momntálne nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Ľutujeme, ale momntálne nie je k dispozícii.

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - AS Trenčín 1:1 (1:0)
Zostava Myjavy : Beňo, Žúrek, Havlík (45' Švancara D.), Flamík, Michalec (55' Čobrda), Mareš T., Fako, Gímeš, Némethy, Mareš L., Halabrín (50' Plichta).

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Zápas sa odohral na dobre pripravenej trávnatej ploche v Turej Lúke. Bol to súboj dvoch mužstiev z popredia tabuľky, čomu zodpovedal aj jeho priebeh. Vedeli sme, že mužstvo Trenčína hrá kombinačný futbal, má dobrú hravú záložnú formáciu. Naopak, slabina bola u hostí v obrane. Od začiatku sa hral výborný zápas. Úvod patril nám, keď sme zatlačili hostí do defenzívy a v 10. minúte mohlo byť po zápase, keď sme si vytvorili dve čisté príležitosti (Mareš L., Némethy). Tretiu už Mareš L. premenil a po krásnej prihrávke za obranu od Némethyho sme sa ujali vedenia. Potom sa hra vyrovnala a hral sa útočný futbal z oboch strán. My sme si vytvárali ďalšie príležitosti na strelenie gólu, no nedokázali sme dotlačiť loptu do bránky hostí. Hostia ohrozovali nášho brankára len sporadicky a to strelami z veľkej diaľky.
Druhý polčas bol ešte kvalitnejší ako prvý, hralo sa vo vysokom tempe. Opäť sme sa predbiehali v zahadzovaní gólových príležitostí a naopak hostia z využili jedinú našu chybu na strelenie vyrovnávajúceho gólu. V závere sme mali ešte dve obrovské príležitosti na strelenie gólu, no Némethy a ani Čobrda neprekonali dobre chytajúceho brankára. Nakoniec sme mali i šťastie, keď v samom závere hostia po našej chybe nastrelili tyč našej brány.
Za predvedený výkon si zaslúžia pochvalu obe mužstvá.