8. kolo (24. 9. 2011) : Spartak Myjava - AS Trenčín 1:5 (1:1)

8. kolo (24. 9. 2011) : Spartak Myjava - AS Trenčín 0:5 (0:1)

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - AS Trenčín 1:5 (1:1)
Zostava Myjavy : Kollár, Gálik, Klimáček, Adásek, Boor, Osuský, Foltín, Matušica. Striedali : Hornák, Pszota, Dubovský, Brňa (NB), Šturdík, Mikolášek, Pagáčik, Bučenec.

Začiatok stretnutia začal opatrne a vlažne, aj keď súper si vypracoval viacero gólových príležitostí a hra sa striedala z jednej strany na druhú. Prišla však 9. min. a po hrubej chybe nášho hráča, ktorý miesto odkopnutia lopty pristavil loptu súperovi, ktorý povedľa brankára Kodaja vsietil úvodný gól stretnutia 0:1. Ani tento moment chlapcov nezlomil a dokázali sme si vypracovať viacero štandardných situácií, no nedokázali sme ani jednu premeniť na vyrovnávajúci gól. Vyrovnanie napokon prišlo v 11. min., keď loptu pred bránku súpera posunul Matušica a Pszota ponad brankára hostí upravil na polčasových 1:1.
Do druhého polčasu sme chlapcov upozornili na dostupovanie súpera v osobných súbojoch, avšak v 36. min. po hrubej chybe nášho obrancu súper dáva gól na 1:2. Chlapci nehrali aktívne, ako v prvom polčase, nedôrazne pristupovali k premieňaniu gólových príležitostí, čo súper dokonale využil a v 45. min. zvýšil na 1:3, v 53. min. na 1:4 a v 58. min. na konečných 1:5.

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - AS Trenčín 0:5 (0:1)
Zostava Myjavy : SVINKÁSEK, KLEMENT (HORNÁK), BREZINA, JAKUBEC, TOMKA (PAGÁČ), LATIPHY (ZELENÁK), TOMAŠECH, KLEŠČINSKÝ (VŠETULA), NEDA (ZMEKO) (PEKNÍK).

S kvalitným súperom sme odohrali vyrovnaný prvý polčas. Aj keď hostia si vypracovali niekoľko gólových príležitostí, využili iba jednu v 26. min. po chybe nášho brankára. Nám sa podarilo hosťujúceho brankára tiež niekoľko krát ohroziť po rýchlych, kolmých prihrávkach, avšak bez presného zakončenia.
V druhom polčase boli hostia lepším družstvom, vsietili ďalšie góly a zaslúžene zvíťazili.