Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U12, U13: 9. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U12 :
9. kolo (1. 10. 2011) : FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava 2:1 (0:0)

Žiaci U13 :
9. kolo (1. 10. 2011) : FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava 5:0 (2:0)

 

ŽIACI U12 :

FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava 2:1 (0:0)
Zostava Myjavy : Svinkásek, Kollár, Gálik, Matušica, Osuský, Boor, Hornák, Dubovský, Adásek. Striedali: Brňa (NB), Šturdík, Mikolášek, Bučenec, Klimáček, Knažský.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Domáci boli jednoznačne lepším týmom počas celého stretnutia s množstvom gólových príležitostí, ktoré odvrátila naša dobre hrajúca obrana, alebo strely na bránku pochytal brankár Svinkásek. Góly v stretnutí začali padať až v druhom polčase. Domáci išli do vedenie v 33. min po našej štandardnej situácii, keď nakopávaný trestný kop do pokutového územia domáca obrana zachytila a súper následne prešiel do našej otvorenej obrany a strelou povedľa brankára Svinkáska dal prvý gól v stretnutí. Následne sa hra striedala z jednej strany na druhú. Vyrovnanie sme sa dočkali v 40. min., keď výkop brankára Svinkáska zachytil po chybe domáceho stopéra Foltín. Ten postupoval sám, technicky obhodil domáceho brankára a loptu smerujúcu do brány zrazil domáci hráč rukou. Nariadený pokutový kop Osuský premenil a upravil stav stretnutia na 1:1. Od tohto vyrovnávajúceho gólu začal úradovať hl. rozhodca, keď Foltín s Osuským postupovali sami na domáceho stopéra, no hlavný rozhodca hru prerušil pre údajný faul na strede ihriska našim hráčom. Za zmienku ešte stojí séria trestných kopov, ktoré proti nám od 45. do 50. min. kopali domáci spoza pokutového územia. Znova sa však ukázala naša chvíľková nepozornosť a v 50. min. stretnutia domáci hráč prešiel pomedzi našich troch obrancov a strelou po zemi dal víťazný gól domácich.

ŽIACI U13 :

FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava 5:0 (2:0)
Zostava Myjavy : KODAJ, TOMKA (ZMEKO), BREZINA, JAKUBEC, LATIPHY (ZELENÁK), PAGÁČ, ŽABKA (PEKNÍK), TOMAŠECH, KLEŠČINSKÝ (KLEMENT).

Zhodnotenie zápasu trénerom :
V tomto zápase sme podali veľmi slabý výkon, domáci nás predčili vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zvíťazili vysokým rozdielom. Z nášho družstva najlepší výkon podal Latiphy ktorý zvádzal osobné súboje, snažil sa o rozohrávku, ale ďalší sa k nemu nepridali.