Mladší žiaci U12, U13: 15. kolo (predohrávka)

15. kolo (25. 10. 2011) : FK Senica - TJ Spartak Myjava 9:1 (4:1)

15. kolo (25. 10. 2011) : FK Senica - TJ Spartak Myjava 10:1 (2:1)

ŽIACI U12 :

FK Senica - TJ Spartak Myjava 9:1 (4:1)
Zostava Myjavy : Osuský, Kollár, Klimáček, Matušica, Adásek, Boor, Gálik, Mikoklášek, Foltín. Striedali: Brňa (NB), Bučenec, Kňažský, Hornák, Pszota.

Stretnutie sme nezačali dobre, keď súper už v 5.min. stretnutia dál úvodný gól stretnutia na 1:0. Po tomto góle sa hra striedala z jednej strany na druhú s množstvom gólových príležitostí. Jednu sme dokázali využiť a v 14. min. Foltín vyrovnl na 1:1. Aj po tomto vyrovnávajúcom góle sa hra striedala z jednej strany na druhú, no bol to znova súper, ktorý išiel do vedenia 2:1 v 20. minúte, následne v 25. min. upravil stav stretnutia na 3:1 a v 28. min. na polčasových 4:1. Druhý polčas si domáci vypracovali znova viacero gólových príležitostí. keď postupne v 40. min. upravili na 5:1, v 42. min. na 6:1, v 48. min. na 7:1, v 56. min. na 8:1 a v 58. minúte na konečných 9:1.
Kladom stretnutia bolo vypracovanie si niekoľko štandardných príležitostí. Zápory: Nezopakovanie výkonu zo stretnutia s Dubnicou, nepremieňanie štandardných situácií, samostatných nájazdov, nesústredenosť a nezodpovedný prístup počas stretnutia.

ŽIACI U13 :

FK Senica - TJ Spartak Myjava 10:1 (2:1)
Zostava Myjavy : KODAJ (SVINKÁSEK), KLEMENT (PAGÁČ), BREZINA, JAKUBEC, LATIPHY, (VŠETULA), ŽABKA (NEDA), TOMAŠECH, KLEŠČINSKÝ (ZELENÁK), TOMKA (ZMEKO) (PEKNÍK).

Stretnutie sa odohralo v nafukovacej hale na zmenšenom ihrisku. Kým sme sa zorientovali a prispôsobili týmto podmienkam, v 12. min. sme prehrávali 0:2. V 13. min. však Brezina z priameho kopu krásnou strelou znížil 2:1. V ďalšom priebehu prvého polčasu sme hru vyrovnali a gólové príležitosti sa striedali na obidvoch stranách. V 30. min. zahodil čistú gólovú príležitosť Latiphy.
Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom čo najskôr vyrovnať. Toto sa nám však nepodarilo, keď domáci hneď v úvode v priebehu troch minút strelili tri góly. V ďalšom priebehu domáci jasne ovládli hru, pridali ďalšie góly a za výkon v druhom polčase zaslúžene zvíťazili vysokým rozdielom.
Z našej strany, hlavne v druhom polčase to bol ustráchaný a nedôrazný zápas v osobných súbojoch.