Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 12. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
12. kolo (29. 10. 2011) : FC Ružinov - TJ Spartak Myjava 1:1 (?:?)

Žiaci U15 :
12. kolo (29. 10. 2011) : FC Ružinov - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)

 

ŽIACI U14 :

FC Ružinov - TJ Spartak Myjava 1:1 (?:?)
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k disozícii..

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

ŽIACI U15 :

FC Ružinov - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)
Zostava Myjavy : Janček, Žúrek, Havlík, Flamík, Michalec, Fako, Švancara, Gímeš (45. Čobrda), Némethy (60. Panchartek), Mareš L. (65. Baranovič), Plichta.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Zápas sa odohral na podmočenej trávnatej ploche. Ťažký zápas pre obe mužstvá, domáci hrajú o záchranu a od začiatku sa snažili získať aspoň bod. Naším zámerom bolo streliť gól čo najskôr a hrať na súperovej polovici. Hneď na začiatku išiel sám na brankára domácich Némethy po krásnej prihrávke Plichtu, no tesne pred zakončením mu domáci obranca stihol loptu vypichnúť. Vzápätí sa po centrovanej prihrávke Giméša ocitol pred brankárom domácich Lukáš Mareš, ale netrafil loptu. Potom sme nepochopiteľne prenechali hru domácim a tí si vypracovali zopár štandardných situácií. V týchto fázach bola naša hra slabšia, prispôsobili sme sa domácim, ktorý hrali na nakopávané dlhé lopty.
Druhý polčas sme súpera zatlačili, dobre sme kombinovali a získavali odrazené lopty. Vytvárali sme tlak na domácu obranu a tá robila chyby. Po rohovom kope sa dostal do šance Némethy, no jeho strelu chytil brankár. Potom strela Faka spoza šestnástky skončila na brvne brány. Ďalšiu príležitosť na strelenie gólu mal opäť Fako, ale jeho zakončenie skončilo mimo brány. Jediný gól zápasu strelil po krásnej akcii v krídelnom priestore po spolupráci Michalca s Némethym, Fako. V závere sa domáci ešte snažili o vyrovnanie, no naša obranná činnosť nepustila domácich ani k zakončeniu.
V priemernom zápase je naše víťazstvo zaslúžené, spokojnosť s defenzívnou činnosťou, slabšia ofenzívna časť.