FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:3 (1:3)

Zostava Myjavy: Brňa, Kollár, Klimáček, Matušica, Pekník, Pszota, Boor, Mikolášek, Foltín.
Striedali: Dubovský, Osuský, Adásek, Hornák, Kňazský.

Peter Klement, as. trénera U12 :
"Posledný prípravný zápas sme odohrali na umelej tráve v Brezovej pod Bradlom. Hráčov sme striedali na viacerých postoch v zostave. Súpera sme dostali pod tlak, z čoho vyústili góly, ktoré po viacerých pekných gólových príležitostiach postupne nastrieľali Foltín, Osuský, Mikolášek. Súpera sme nepustili za polovicu ihriska, až na chybu pred záverom prvého polčasu, keď nám súper dal po našej chybnej rozohrávke gól na 1:3.
Druhý polčas sme začali znova veľmi dobre, keď sme znova súpera dostali pod tlak a vypracovali sme si viacero gólových príležitostí, no nedokázali sme streliť gól. Prišlo k viacerým zmenám v zostave, súper však dobrou organizovanou obranou výsledok 1:3 ubránil.
Toto prípravné stretnutie bolo prípravou pred prvým majstrovským zápasom v sobotu 10. 3. 2012 , ktoré odohráme v sobotu v Bratislave so Slovanom."