16. kolo (11. 3. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:1 (0:1)

16. kolo (11. 3. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 5:1 (5:0)

ŽIACI U12 :

ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:1 (0:1)
Zostava Myjavy : Svinkásek, Kollár, Klimáček, Matušica, Pekník, Mikolášek, Boor, Osuský, Foltín. Striedali: Kňažský, Brňa, Adásek , Dubovský.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Stretnutie sa odohralo na umelej tráve na ihrisku Rapid Bratislava za neustáleho vetra. V 8. minúte po samostatnej akcii Foltína musel zasahovať domáci brankár, strelu však chytil. Súper pohrozil v 10. minúte, keď nebezpečnú strelu brankár Svinkásek vyrazil a obrana odkopla mimo pokutového územia. Naša chvíľa prišla v 20. minúte, keď kapitán hostí Boor prekrásnou strelou spoza pokutového územia strelil do horného rohu bránky gól na 0:1. V 25. minúte dobre hrajúci Foltín opäť strelou spoza pokutového územia ohrozil domáceho brankára, ten jeho strelu kryl. V 29. minúte dobre hrajúci Mikolášek strelou spoza pokutového územia trafil brvno domácej bránky.
Druhý polčas sme začali hrať proti vetru. Súper ale vďaka nepresným prihrávkam nebol nebezpečný. Vyrovnanie prišlo v 40. minúte po našom protiútoku a neodpískanom faule na Foltína. Ten postupoval sám na brankára domácich, bol faulovaný, hlavný rozhodca faul neodpískal a súper po prechode do protiútoku a následnom trestnom kope hráčom Sádovským vyrovnal na 1:1. Aj po tomto góle sme hrali naďalej aktívne a vypracovali sme si niekoľko dobrých príležitostí, ktorél brankár hostí vychytal, alebo domáca obrana odkopla mimo pokutového územia. Prišla však 50. minúta a súper po niekoľkých streleckých pokusoch a nedôslednom odkope obrancov uzavrel skóre na 2:1.

Klady stretnutia : Zodpovedný prístup hráčov k stretnutiu, komunikácia na ihrisku.
Zápory stretnutia : Škoda nepremenených príležitostí pred domácou bránkou.