17. kolo (18. 3. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:3 (1:1)

17. kolo (18. 3. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 0:3 (?:?)

ŽIACI U12 :

TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:3 (1:1)
Zostava Myjavy : Kodaj, Kollár, Klimáček, Osuský, Mikolášek, Boor, Pszota, Foltín, Karika. Striedali: Brňa, Adásek, Dubovský, Hornák, Bučenec, Porubský.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Stretnutie sme odohrali na umelej tráve v Myjave. Napriek tomu, že súper zahrával v prvom polčase viac rohových kopov, dokázali sme si aj my vypracovať niekoľko príležitostí na strelenie gólu. Naše strely však išli vedľa bránky súpera, alebo ich dokázala odkopnúť hosťujúca obrana. Prvý gól Petržalka strelila v 19. minúte po chybe brankára Kodaja, ktorému čistá lopta vypadla a súper následne do odkrytej časti bránky strelil gól na 0:1. Aj keď tento gól ide na vrub brankára Kodaja, dokázal družstvo v ďalšom priebehu stretnutia viackrát podržať po výborných šanciach súpera. Vyrovnanie prišlo v 28. minúte, keď Foltín prihral po pravej strane pred súperovu bránku, prihrávkou našiel neobsadeného Kariku a ten do prázdnej bránky vyrovnal stav stretnutia na polčasových 1:1.
Druhý polčas sme chlapcov upozorňovali na jeho úvod, ale súper dal v 34. minúte hlavou gól na 1:2, keď sme nedokázali ustrážiť strelca gólu. Následne sa hra striedala z jednej strany na druhú s množstvom rohových kopov, no Petržalka znova v 49. minúte vsietila ďalší gól na konečných 1:3.

Klady stretnutia : Bojovnosť a nasadenie v stretnutí.
Zápory stretnutia : Prístup hráčov Matušicu a Šturdíka, ktorý sa na stretnutí nezúčastnili a nedali ani vedieť, že neprídu.