19. kolo (1. 4. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Spartak Trnava 3:2 (0:0)

19. kolo (1. 4. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Spartak Trnava 2:3

ŽIACI U12 :

TJ Spartak Myjava - FC Spartak Trnava 3:2 (0:0)
Zostava Myjavy : Svinkásek, Kollár, Klimáček, Pekník, Osuský, Gálik, Boor, Karika, Foltín. Striedali: Brňa, Śturdík, Matušica.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Do stretnutia sme nastúpili iba s troma náhradníkmi, keďže v priebehu týždňa ochorelo deväť hráčov. Súper si v prvom polčase vypracoval viacero gólových príležitostí, ktoré však nepremenil a tak skončil prvý polčas nerozhodne 0:0.
Druhý polčas sme chlapcov upozornili na úvod, no znova sme ho nezačali dobre, pretože súper išiel do vedenia v 35. minúte, keď sme loptu stratili v strede ihriska, súper prešiel do otvorenej obrany a strelou po zemi strelil gól hráčom č. 11 (Bindicz) na 0:1. Súper znova udrel v 37. minúte. Vtedy náš záložník miesto odkopu lopty do autu, kopol loptu na roh a súper po následnom rohovom kope hlavou hráčom č. 10 (Chrvalom) upravil stav stretnutia na 0:2. Následne sa hra striedala z jednej strany na druhú a v 41. minúte Foltín strelou spoza pokutového územia hostí upravuje stav stretnutia na 1:2, keď jeho strelu hosťujúca obrana stečovala do bránky. Tento gól nás povzbudil a v 52. minúte loptu potiahol po pravej strane Gálik, prihral voľnému Karikovi, ktorý loptu posunul na voľného Matušicu a ten do odkrytej časti bránky vyrovnal stav stretnutia na 2:2. Po tomto vyrovnávajúcom góle sa znova hra striedala z jednej strany na druhú a súper si opäť vypracoval viacero gólových príležitostí, no bez gólového efektu a napokon v 55. minúte Matušica po strele spoza pokutového územia a tečovanej lopte obrancom hostí upravil stav stretnutia na konečných 3:2

Klady stretnutia : Bojovnosť celého družstva aj za stavu 0:2.
Zápory stretnutia : Nezachytenie úvodu druhého polčasu, keď sme dostali góly v 35. a 37. min. stretnutia.