18. kolo (31. 3. 2012) : TJ Spartak Myjava - ŠK SFM Senec 3:1 (1:1)

18. kolo (31. 3. 2012) : TJ Spartak Myjava - ŠK SFM Senec 0:0

TJ Spartak Myjava - ŠK SFM Senec 3:1 (1:1)
Zostava Myjavy : Dedík, Bielčík, Tomič, Beňo, Fukna, Šarudi, Briška, Koníček, Barcaj, Caltík, Čerešňa. Striedali: 36' Zríni, 51' Janček, 56' Mateják.

Zápas sa odohral za chladného počasia na UT v Myjave. V 1. polčase sme nepodali očakávaný výkon, neplnili sme to, čo sme si povedali pred zápasom, nehrali sme kombinačne a nepochopiteľne sme lopty iba nakopávali smerom dopredu. Aj napriek tomu sme ako prví ohrozili súperovu bránu my, ale strela Caltíka v 9. min. skončila iba v náručí hosťujúceho brankára. V 17. min. Tomičova strela letela tesne nad súperovu bránu. Hostia vycítili šancu a začali byť nebezpeční. V 22. min po rohovom kope zakončovali strelou nad našu bránu. V 25. min. sa dostal do obrovskej šance hráč hostí, ale náš brankár Dedík výborne zasiahol. V 27. min. kopal súper ďalší rohový kop, ktorý sme odvrátili. Gólom sa neskončila ani strela hosťujúceho hráča v 28. minúte, s ktorou si náš brankár poradil. Súper sa predsa len dočkal vedúceho gólu a v 31. min. sa ujal vedenia 0:1, keď využil chybu v našej rozohrávke. Bolo to zaslúžené vedenie, pretože v týchto fázach hry bol súper lepší. V 33. min. sme mali výhodu priameho kopu, ale Fuknova strela letela vysoko nad. V 35. min. faulovali hostia v pokutovom území prenikajúceho Brišku, nariadený pokutový kop s istotou premenil Caltík a gólom do šatne vyrovnal na 1:1.

Po dohovore v kabíne ako keby do 2. polčasu nastúpilo iné mužstvo. Začali sme hrať to, čo sme chceli hrať od začiatku zápasu. Aktívne sme napádali súpera, výborne sme kombinovali a vytvárali sme si šance. V 43. min. sme sa ujali vedenia 2:1, keď sa po Tomičovom centri z priameho kopu dostal k lopte Caltík a trafil dolný roh súperovej brány. V 50. min. zablokoval obranca hostí Zríniho pri streľbe, pričom sa náš hráč zranil a musel byť striedaný. V 52. min. mohol zvýšiť náš náskok Koníček, ale asi z 10 m prestrelil súperovu bránu. V 53. min. sa dostali k strele aj hostia, no brankár Dedík si s ňou poradil. Už o minútu na to zakončoval Briška, ale jeho strela skončila vedľa súperovej brány. V 59. min. prišla najkrajšia akcia celého zápasu a po prieniku a centri Čerešňu stanovil výsledok na konečných 3:1 Bielčík. Na konci zápasu sme mali ešte 2 dobré príležitosti na vstrelenie gólu, ale pri strelách Čerešňu a Bielčíka sa vyznamenal hosťujúci brankár.
V tomto zápase sme si vytvorili viac gólových príležitostí ako súper a preto je naše víťazstvo zaslúžené.

TJ Spartak Myjava - ŠK SFM Senec 0:0
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.