20. kolo (7. 4. 2012) : PFK Piešťany - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)

20. kolo (7. 4. 2012) : PFK Piešťany - TJ Spartak Myjava 1:4

ŽIACI U12 :

PFK Piešťany - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)
Zostava Myjavy : Svinkásek, Kollár, Klimáček, Pekník, Matušica, Boor, Gálik, Foltín, Osuský. Striedali: Bučenec, Dubovský, Brňa, Šturdík, Adásek.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Stretnutie sa odohralo na hlavnej trávnatej ploche. Pred naším zápasom odohrali svoje stretnutia mladší a starší dorastenci a za stáleho dažďa napokon aj ml. žiaci "A". To poznamenalo náš samotný výkon v stretnutí, v ktorom sa vyskytlo množstvo nepresností a hlavne nepremieňanie aj vyložených gólových príležitostí (Osuský 2x, Matušica 3x, Foltín 2x, Gálik hlavou do brvna), alebo nás vychytal domáci brankár. Polčas skončil nerozhodne 0:0, keď si aj domáci vypracovali viacero gólových príležitostí, ktoré vychytal náš brankár, alebo včas zareagovala naša obrana.
Druhý polčas sme začali veľmi dobre, keď už v 31. minúte Boor prihral loptu Matušicovi, ten ju potiahol po pravej strane, jeho strelu brankár domácich vyrazil pred voľného Osuského a ten do odkrytej domácej bránky vsietil jediný a zároveň víťazný gól. 0:1. Aj v ďalšom priebehu druhého polčasu sme si vypracovali viacero gólových príležitostí, ktoré sme znova nedokázali premieňať. Tri body, ktoré sme získali nás potešili, menej však už predvedený výkon hráčov v tomto stretnutí.

Klady stretnutia : Vypracovanie si dobrých gólových príležitostí.
Zápory stretnutia : Stále pretrvávajúca maródka v družstve, veľa nepresných prihrávok na ťažkom rozmočenom ihrisku, nepremieňanie vyložených gólových príležitostí.

ŽIACI U13 :

PFK Piešťany - TJ Spartak Myjava 1:4
Zostava Myjavy : Kodaj, Brezina, Hornák, Tomka, Tomašech, Pagáč, Žabka, Šarudi, Neda. Striedali: Všetula, Zmeko, Klement, Latiphy, Zelenák, Jakubec.

V tomto stretnutí sme predviedli priemerný výkon, keď sme opäť nedokázali premeniť veľa gólových príležitostí a hlavne v prvom polčase sme sa strelecky trápili. Hra sa odvíjala prevažne na polovici domácich, ktorí našu bránu prakticky neohrozili.
Našu hernú prevahu sa podarilo zúročiť v druhom polčase: v 35., 55. a 60. minúte. V priebehu stretnutia sme mali veľa streleckých pokusov, ale väčšina z nich skončila nad, alebo vedľa domácej brány a preto sa stretnutie neskončilo väčším gólovým rozdielom.