Mladší žiaci U12, U13: 21. kolo

Žiaci U12 :
21. kolo (15. 4. 2012) : FK DAC 1904 Dunajská Streda - TJ Spartak Myjava 5:0 (5:0)

Žiaci U13 :

ŽIACI U12 :

FK DAC 1904 Dunajská Streda - TJ Spartak Myjava 5:0 (5:0)
Zostava Myjavy : Osuský, Kollár, Gálik, Pekník, Dubovský, Boor, Matušica, Foltín, Pszota. Striedali: Hornák, Brňa, Kňazský, Bučenec, Mikolášek.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Stretnutie sa odohralo na ihrisku v Malom Blahove na nerovnom trávnatom povrchu. Nezachytili sme úvod stretnutia, keď súper v 13. minúte strelil gól na 1:0, následne v 16. minúte po nedôslednom bránení v strede ihriska a odrazenej lopte zvýšil na 2:0 a hneď o dve minúty dal súper gól už na 3:0. Po týchto vstrelených góloch sa hra striedala z jednej strany na druhú, súper si ešte vpracoval niekoľko gólových príležitostí, ktoré pochytal brankár Osuský, alebo včas zasiahla naša obrana. Naopak, my sme si vypracovali minimum streleckých príležitostí, ktoré prišli po našich trestných a rohových kopoch, no súper znova pred koncom prvého polčasu skóroval ešte dvakrát a to v 25. a 26. minúte, znova po našom nedôslednom bránení. Polčas sa tak skončil 5:0 v náš neprospech.
Druhý polčas sme začali aktívnejšie, keď Gálik potiahol loptu až pred pokutové územie domácich, jeho strelu brankár domácich vyrazil na rohový kop. Nasledovalo ešte niekoľko rohových kopov po sebe, avšak bez gólového efektu. Domáci si vypracovali ďalšiu gólovú príležitosť v 45. minúte opäť po našej chybe v obrane, ale súper nastrelil len tyčku našej bránky a odrazenú loptu sme odkopli mimo pokutového územia. Po tejto gólovej príležitosti domácich sa hra znova striedala z jednej strany na druhú s množstvom nepresností na našej strane. Gól sme už nestrelili ani nedostali a tak druhý polčas skončil nerozhodne 0:0.

Klady stretnutia : -
Zápory stretnutia : Množstvo nepresných prihrávok z našej strany, nepokrývanie si hráčov domácich, chyby v strede ihriska.

ŽIACI U13 :

FK DAC 1904 Dunajská Streda - TJ Spartak Myjava 2:0 (0:0)
Zostava Myjavy : Dedík, Pagáč, Brezina, Tomka, Latiphy, Tomašech, Žabka, Kleščinský, Neda. Striedali: Hornák, Jakubec, Klement.

Stretnutie sa odohralo na veľmi nekvalitnom, hrboľatom teréne, čo spôsobovalo veľa nepresností v rozohrávke. Napriek tomu sme boli v prvom polčase lepším družstvom, snažili sme sa kombinovať, boli sme aktívnejší na lopte a vytvárali si gólové príležitosti. Domáci počas prvého polčasu nášho brankára vôbec neohrozili. V 7. minúte zahrával priamy kop Brezina, lopta skončila na brvne domácej brány. V 17. minúte po peknej prihrávke Nedu Kleščinský v čistej príležitosti aj vďaka terénu netrafil bránu. Keď že i ďalšie príležitosti ostali nevyužité polčas skončil 0:0.
Úvod druhého polčasu nás zaskočil, keď v 2. minúte domáci zahrávali rohový kop, lopta sa dostala aj cez našich brániacich hráčov k voľnému domácemu hráčovi a ten nezaváhal – 1:0.V ďalšom priebehu domáci pritlačili v osobných súbojoch, čo hlavný rozhodca netrestal, prišli zranenia našich hráčov (Žabka, Brezina, Pagáč) a už sme nedokázali priebeh stretnutia otočiť. Naopak domáci v závere stretnutia využili i svoju druhú príležitosť, po zaváhaní brankára Dedíka a zvíťazili 2:0.
Aj keď sme boli v tomto stretnutí lepším družstvom, pre nepremenené príležitosti hlavne v prvom polčase sme stretnutie prehrali.