20. kolo (14. 4. 2012) : MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 1:0 (1:0)

20. kolo (14. 4. 2012) : MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 3:0

MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 1:0 (1:0)
Zostava Myjavy : Malý (Dedík), Holán (56' Janček), Beňo, Tomič, Fukna, Caltík, Briška, Koníček, Stacho (46' Baranovič), Čerešňa, Žabka.

Zápas v Dubnici sa odohral na prírodnej tráve. Domáci hneď z prvej akcie vyťažili RK, ktorý skončil ich nepresným zakončením. My sme odpovedali v 7. min. Caltíkom, ale jeho strela letela vedľa domácej brány. O minútu center Stacha skončil v náručí súperovho brankára. Potom prišla pre nás nešťastná 11. min., keď po faule Koníčka kopal domáci Homola priamy kop z pravej strany, lopta ešte pred brankárom Malým skočila a nakoniec skončila v našej sieti. Súper sa tak ujal vedenia 1:0. Aj napriek tomu, že sme prehrávali, hrali sme veľmi dobre, boli sme aktívni a súperovi sme takmer nič nedovolili. V 20. min. sa pokúšal o vyrovnanie Tomič, no jeho strela letela vedľa domácej brány. V 2.2 min. po rohovom kope Čerešňu zakončoval Stacho nad súperovu bránu. V 23. min. kopali rohový aj domáci, ktorý sme odvrátili na ďalší, po ktorom sa prezentoval výborným zákrokom náš brankár Malý a ním vyrazenú loptu odpratal do bezpečia Tomič. V 33. min. kryl domáci brankár Caltíkovu strelu a v 34. min. priamy kop Tomiča z ľavej strany letel nad jeho bránu. V závere polčasu ešte kopali priamy kop aj domáci, ale na stave sa už nič nezmenilo a na polčasovú prestávku odchádzali s jednogólovým náskokom.

V II. polčase sme pokračovali v tom, čo sme hrali v I. polčase a chceli sme sa pokúsiť o zvrat v zápase, čo sa nám nakoniec nepodarilo. Najväčšiu šancu na vyrovnanie sme mali v 51. min., keď po peknej krídelnej akcii a výbornom centri Čerešňu zlyhal Žabka. Nepresadil sa ani Fukna z priamych kopov a nevyšiel nám ani záverečný vabank, keď sme hrali iba s tromi obrancami, so štyrmi záložníkmi a tromi útočníkmi. Domáci hrozili najmä po rohových kopoch, ale gólovo sa už nepresadili.

Za predvedený výkon a prístup k zápasu si chlapci zaslúžia pochvalu a remíza by bola určite spravodlivejšia. Nedali sme však gól a preto sme tento zápas prehrali. Ak budeme pokračovať v takých výkonoch ako sme predviedli v Dubnici, urobíme radosť svojim fanúšikom a pribudnú na naše konto ďalšie body. Budeme mať na to príležitosť už v najbližšom kole, kedy privítame na domácej pôde ŠKP Dúbravku.

MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 3:0
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.