22. kolo (21. 4. 2012) : TJ Spartak Myjava - FK Slovan Levice 1:2 (0:1)

22. kolo (21. 4. 2012) : TJ Spartak Myjava - FK Slovan Levice 2:2 (1:2)

ŽIACI U12 :

TJ Spartak Myjava - FK Slovan Levice 1:2 (0:1)
Zostava Myjavy : Osuský, Kollár, Klimáček, Pekník, Dubovský, Gálik, Boor, Pszota, Foltín. Striedali: Brňa, Kňazský, Hornák, Mikolášek.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Stretnutie sme odohrali na prírodnej tráve na ihrisku v Starej Myjave. Prvých desať minút sme súpera nepustili do vážnejšej gólovej príležitosti, naopak my sme zahrávali viacero rohových kopov za sebou, no nedokázali sme streliť gól. Nepodarilo sa nám to ani po viacerých trestných kopoch, keď sme prestrelili súperovu bránku, alebo hráči zahrávajúci trestné kopy sa medzi sebou nevedeli dohodnúť. Súper nám strelil gól po chybnej rozohrávke, keď lopta preletela celé pokutové územie až k voľnému hráčovi Levíc, ktorý do odkrytej časti bránky vsietil gól na polčasových 0:1.
Druhý polčas sme začali znova aktívne, keď sme súpera nepustili do vážnejšej gólovej príležitosti. Hra sa striedala z jednej strany na druhú aj s množstvom nepresností v rozohrávkach a prechodoch pred súperovu bránku. Súper strelil gól v 50. minúte, keď centrovanú loptu z pravej strany neudržal brankár Osuský, lopta mu vypadla pred nikým nebráneného hosťujúceho hráča a ten do prázdnej bránky strelil gól na 0:2. Aj po tomto góle sme sa viackrát dostali pred hosťujúceho brankára, napokon sa nám aj podarilo streliť kontaktný gól v 55. minúte z priameho kopu, keď Boor strelou do hornej časti bránky upravil na konečných 1:2.

Klady stretnutia : Bojovnosť družstva aj za stavu 0:2.
Zápory stretnutia : Množstvo nepresných prihrávok z našej strany, zle rozohrané rohové a trestné kopy.

ŽIACI U13 :

TJ Spartak Myjava - FK Slovan Levice 2:2 (1:2)
Zostava Myjavy : Kodaj, Pagáč, Brezina, Tomka, Latiphy, Tomašech, Žabka, Kleščinský, Neda. Streidali: Zelenák, Klement, Jakubec, Hornák.

Stretnutie sa začalo vyvíjať pre nás priaznivo, keď už v 4. minúte Kleščinský hlavou prekonal hosťujúceho brankára. Od samého začiatku sme sa presnou kombináciou snažili zatlačiť hostí pred svoju bránu a vytvárať si gólové príležitosti. Naskytnuté príležitosti však končili v prehustenom priestore pred brankárom hostí, hlavne pre náš slabý dôraz v zakončení a preto góly v prvom polčase dávali už iba hostia. Z ojedinelého protiútoku v 7. minúte po centrovanej lopte pred nášho brankára nedokázal Pagáč hosťujúceho útočníka odstaviť od lopty, ktorý nezaváhal a vyrovnal na 1:1. V 15. minúte po chybe Latiphyho, neobsadený hráč zvýšil na 1:2.
V ďalšom priebehu sme sa snažili zrýchliť kombináciu, zväčšiť dôraz, celý druhý polčas sa odohral zväčša na polovici hostí, ktorý však dobrou obrannou hrou dokázali naše útočné kombinácie zneškodňovať. Vyrovnať sa nám podarilo až v samom závere stretnutia, keď v 59. minúte po zahraní priameho kopu Brezinom hlavou skóroval Hornák.
V stretnutí sme si vytvorili územnú prevahu, v niektorých úsekoch hry sme dobre kombinovali, avšak bez gólového efektu a preto sme stretnutie nedokázali dotiahnuť do víťazného konca.