23. kolo (28. 4. 2012) : AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 4:0 (2:0)

23. kolo (28. 4. 2012) : AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 7:1

ŽIACI U12 :

AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 4:0 (2:0)
Zostava Myjavy : Osuský (Brňa), Kollár, Klimáček, Pekník, Boor, Gálik, Foltín, Pszota, Dubovský. Striedali: Hornák, Mikolášek, Bučenec, Adásek.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Aj keď bol v tomto stretnutí súper jednoznačne lepší, dokázali sme odolávať gólovým príležitostiam, ktoré si vypracoval. Prvý gól Trenčín strelil v 4. minúte z rohového kopu, keď Boor nedokázal pokryť hráča domácich Bezunku a ten nedal šancu inak dobre chytajúcemu brankárovi Osuskému. 1:0. Po tomto góle sa hralo vo vysokom nasadení, ale súper si znova vypracoval niekoľko gólových príležitostí, ktoré naša obrana včas zblokovala, alebo zneškodnil brankár Osuský. Druhý gól nám domáci strelili v 27. minúte dorážkou po odrazenej lopte hráčom Zedekom, opäť po našom nedôslednom bránení pred pokutovým územím. 2:0. Azda najväčšia šanca na zmenu skóre v náš prospech priniesla 29. minúta, keď sa Foltín zbavil domácej obrany, prihral na voľného Pszotu, ktorý strieľa na brankára domácich, ktorý však loptu vyráža na rohový kop.
Druhý polčas sme začali hrať po vetre, čo bolo poznať aj na našej hre, keď sme sa viackrát dostali pred domáceho brankára, no bez streleného gólu. Obrovskú príležitosť sme mali v 35. minúte, keď do pokutového územia domácich prenikol Pszota, bol faulovaný a rozhodca nariadil pokutový kop. Boor ho však nepremenil, čo súpera naštartovalo k väčšej aktivite a v 37. minúte z rýchleho protiútoku a po našom nedôslednom bránení strieľa hráčom Kopilcom gól na 3:0. Brankára Osuského vystriedal Brňa, Osuský prešiel hrať do útoku spolu s Foltínom, čo značne pozmenilo našu hru, keď si viackrát vymenili loptu krátkymi prihrávkami a dostali sme sa pred súperovu bránku. Znova však bez gólového zakončenia a tak súper v poslednej minúte stretnutia znova po našom nedôslednom bránení strelil gól na konečných 4:0.

Klady stretnutia : Vpracovanie si niekoľko gólových príležitostí a pokutového kopu aj za stavu, keď sme prehrávali.
Zápory stretnutia : Opäť nedôsledné bránenie súperových hráčov, slabá koncentrovanosť na stretnutie, slabá komunikácia hráčov na ihrisku, nepremenenie pokutového kopu za stavu 2:0, čo bol zlomový bod v stretnutí.