22. kolo (28. 4. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 6:1 (3:1)

22. kolo (28. 4. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:1

ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 6:1 (3:1)
Zostava Myjavy : Dedík, Holán (58' Janček), Beňo, Tomič, Fukna (36' Bielčík), Šarudi (42' Barcaj), Briška, Ťulák (58' Panchártek), Čerešňa, Koníček, Caltík (50' Mateják).

Zápas so Slovanom sa odohral za pekného slnečného počasia na umelej tráve. Domáci sa už v 1. minúte ujali vedenia hneď z prvého útoku, keď Tomič v snahe odkopnúť centrovanú loptu z pravej strany pred súperovým útočníkom, ju trafil tak, že skončila v našej sieti a bolo 1:0. V 4. minúte zakončovali domáci nad našu bránu. V 7. minúte predviedol peknú individuálnu akciu Briška, ale gól z nej nepadol. Čo sa nepodarilo jemu, to vyšlo v 8. minúte Caltíkovi, ktorý strelou po zemi k tyči vyrovnal na 1:1. V 9. minúte kopal priamy kop Fukna, jeho strela však letela nad bránu domácich. V 10. minúte zbytočne fauloval Beňo v pokutovom území domáceho hráča a z nariadenej penalty upravil na 2:1 pre Slovan Mašulovič. Potom kopali domáci niekoľko rohových kopov a po jednom z nich predviedol výborný zákrok brankár Dedík. My sme ohrozili bránu domácich po priamom kope Caltíka, ktorý len tesne letel vedľa brány a v 22. minúte si s Caltíkovou strelou poradil súperov brankár. V 25. minúte sme Slovanu darovali gól, keď Šarudi v našom pokutovom území zachytil prihrávku súpera, ale vzápätí prihral loptu domácemu Pechovi a ten upravil stav zápasu na 3:1. V 27. minúte strelu domáceho hráča kryl brankár Dedík. O minútu individuálna akcia Caltíka skončila tesne vedľa súperovej brány. Vzápätí mohol Slovan pridať štvrtý gól, ale pomohla nám tyčka a dorážku zblokoval Holán. A keď gól nepadol ani po primom kope Fuknu, domáci odchádzali na polčasovú prestávku s dvojgólovým náskokom.

V II. polčase sme sa chceli pokúsiť streliť kontaktný gól, blízko k nemu sme mali v 41. minúte po rohovom kope Čerešňu, ale Tomičova strela skončila vedľa brány domácich. Naopak, Slovan po rohovom kope v 46. minúte a zmätkoch v našej obrane strelil gól Pechom a zvýšil svoj náskok na 4:1. V 49. minúte kopali domáci ďalší rohový kop, tentoraz sme si dali lepší pozor a odvrátili sme ho. V 52. minúte mali domáci šancu, ale zakončenie bolo nepresné. Vzápätí sa dostal k strele na opačnej strane Koníček, domáci brankár si s ňou poradil. V 53. minúte sme urobili ďalšiu chybu, súper ju okamžite potrestal a Jaček upravil stav zápasu na 5:1. Keď v 66. minúte Beňo v pokutovom území iba faulom zastavil domáceho hráča, Mašulovič ani tentoraz nezaváhal a stanovil výsledok na konečných 6:1. Do konca zápasu sa na výsledku už nič nezmenilo.

ŠK Slovan Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:1
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.