Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U12, U13: 24. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U12 :
24. kolo (5. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:8 (0:4)

Žiaci U13 :
24. kolo (5. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2

 

ŽIACI U12 :

TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:8 (0:4)
Zostava Myjavy : Osuský, Kollár, Klimáček, Matušica, Boor, Gálik, Mikolášek, Dubovský, Foltín. Striedali: Bučenec, Adásek, Kňažský, Pszota, Hornák, Pekník.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :
Toto stretnutie sa mi hodnotí veľmi ťažko, nakoľko bol súper futbalovejší vo všetkých činnostiach a dokonale dokázal potrestať každú našu chybu v rozohrávke. Chlapci neplnili vôbec taktické pokyny, ktoré dostali pri príprave pred samotným stretnutím ale aj počas samotného majstrovského stretnutia. Nepomohlo ani viacnásobné menenie zostavy v stretnutí, keď znova chlapci neplnili pokyny, ktoré dostali pred stretnutím ani v samotnom stretnutí, robili chyby v rozohrávke a nedôsledne pristupovali k bráneniu hráčov súpera.

Klady stretnutia : Kolektívny výkon hráčov hostí, ktorí sa na ihrisku neustále povzbudzovali a komunikovali aj pri zlej rozohrávke, alebo nepremenenej gólovej príležitosti.
Zápory stretnutia : Množstvo inkasovaných gólov v tomto stretnutí v rýchlom slede po sebe, hráči stále na ihrisku nekomunikujú, hľadajú chyby jeden na druhom a nie samy na sebe, nedokážu sa na ihrisku povzbudiť aj pri nepriaznivom stave.

ŽIACI U13 :

TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.