23. kolo (5. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - MFK Topvar Topoľčany 3:3 (1:2)

23. kolo (5. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - MFK Topvar Topoľčany 4:1

TJ Spartak Myjava - MFK Topvar Topoľčany 3:3 (1:2)
Zostava Myjavy : Malý, Holán, Beňo, Tomič, Fukna (46' Janček), Šarudi, Briška, Ťulák (55' Panchártek), Čerešňa, Caltík, Koníček (43' Mateják).

Zápas sa odohral na veľmi dobre pripravenom ihrisku v Turej Lúke. Opäť sme nezvládli ako už viackrát začiatok zápasu, aj keď som hráčov na to upozorňoval a inkasovali sme gól už v 3. minúte, keď Čerešňa odkopol loptu do stredu pred naše pokutové územie, čo súper využil a ujal sa vedenia 0:1. Tento gól nás zaskočil a nevedeli sme sa akosi dostať do tempa. V 7. minúte sa dostal k strele Fukna, no hosťujúci brankár ju vyrazil na rohový kop, ktorý sme rozohrali na krátko, ale nič sme z neho nevyťažili. V 10. minúte letela Caltíkova strela vedľa súperovej brány a takisto vedľa skončila hlavička Brišku po rohovom kope Čerešňu. V 14. minúte prehral náš kapitán Tomič súboj so súperovým útočníkom, ten prekonal brankára Malého po druhý krát a hostia viedli už 0:2. V 16. minúte mal súper ďalšiu šancu po zlom vybehnutí Malého, na naše šťastie ale strela hosťujúceho hráča minula našu bránu. My sme kvality súperovho brankára v I. polčase veľmi nepreverili, neohrozili sme ho ani po dvoch rohových kopoch a so slabou strelou Ťuláka nemal žiadne problémy. Pred odchodom do šatní sme strelili kontaktný gól Briškom, ktorému nezištne prihral Caltík a upravil stav zápasu na 1:2.

Tento gól nás postavil na nohy a v II. polčase sme boli jednoznačne lepším mužstvom, keď sa prakticky hralo len na jednu bránu. Oveľa aktívnejší sme boli aj v streľbe, no Šarudi ešte brankára hostí neprekonal. V 45. minúte však výborne zabojoval Caltík, prihral Tomičovi, ktorý ľavačkou nádherne trafil a vyrovnal na 2:2. V 47. minúte vyrazil súperov brankár Caltíkovu strelu na rohový kop. V 49. minúte faulovali hostia pred pokutovým územím Šarudiho, ale Caltíkova strela z priameho kopu trafila iba do múru a následná dorážka bola zblokovaná. Gól nedal ani Tomič po rohovom kope Čerešňu a ďalšia Caltíkova strela letela vedľa súperovej brány. Gól visel vo vzduchu a bolo len otázkou času, kedy tam padne. Po ďalšom rohovom kope Čerešňu to ešte nevyšlo a gólovo sa nepresadil ani Briška, ktorý tečoval strelu Šarudiho. V 57. minúte sme sa konečne dočkali, keď si na Čerešňov rohový kop nabehol Tomič, hlavou prekonal súperovho brankára a upravil stav zápasu na 3:2. Bolo to zaslúžené vedenie a mohli sme streliť aj štvrtý gól. O to väčší šok prišiel pre nás v 70. minúte, keď Holán pred naším pokutovým územím iba faulom zastavil hráča hostí a z následného priameho kopu súper aj s prispením nášho brankára vyrovnal na konečných 3:3.

TJ Spartak Myjava - MFK Topvar Topoľčany 4:1
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.