25. kolo (19. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:1 (1:0)

25. kolo (19. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:0

TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:1 (1:0)
Zostava Myjavy : Dedík, Holán (45' Janček), Beňo, Havlík, Fukna, Šarudi (60' Panchártek), Tomič, Ťulák, Čerešňa (63' Bielčík), Caltík, Koníček (50' Barcaj).

Stretnutie s Petržalkou sa odohralo za pekného slnečného počasia na kvalitnom ihrisku v Turej Lúke. Tento zápas sme začali aktívne, veľmi dobre sme kombinovali, boli sme lepším mužstvom a zaslúžene sme sa v 19 min. ujali vedenia 1:0, keď Caltík vysunul Tomiča a po jeho prihrávke sa v pokutovom území gólovo presadil Čerešňa. Už o 3 minúty sme mohli svoj náskok zvýšiť, keď sa po centri Caltíka ocitol v obrovskej šanci Koníček, trafil však iba hosťujúceho brankára a aj preto sa stav zápasu nemenil. Škoda tohto momentu, pretože chlapci by si za to čo predvádzali, ten druhý gól určite zaslúžili. Nestalo sa však, súper postupne hru vyrovnal a vytvoril si aj šance, ktoré aj vďaka nášmu brankárovi Dedíkovi nevyužil. A keďže sa neujali ani strely našich hráčov, odchádzali sme na polčasovú prestávku s jednogólovým náskokom.

Aj v II. polčase bola hra vyrovnaná a hosťom sa v ňom podarilo v 55. minúte vyrovnať stav zápasu na 1:1 po priamom kope, keď najskôr brankár Dedík vytlačil strelu súperovho hráča na brvno, ale na odrazenú loptu rýchlejšie zareagoval súperov hráč a hlavou ju poslal do našej brány. My sme mohli ísť opäť do vedenia v 61. minúte, keď sa dostal do šance kapitán Tomič, no hosťujúci brankár jeho strelu bravúrne vyrazil na rohový kop, po ktorom mal šancu na gól Panchártek, ale jeho zakončenie bolo nepresné. Na opačnej strane sa dostali do zakončenia hostia taktiež po rohovom kope, ale ani oni neboli úspešní. A keď po našom ďalšom rohovom kope ani hlavička Havlíka neskončila v súperovej bráne, tak sa zápas skončil remízou.

Za predvedený výkon treba chlapcov pochváliť a v tomto zápase nikto z nich nesklamal.

TJ Spartak Myjava - FC Petržalka 1898 1:0
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.