27. kolo (26. 5. 2012) : MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 2:1 (0:1)

27. kolo (26. 5. 2012) : MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 2:1

ŽIACI U12 :

MFK Dubnica nad Váhom - TJ Spartak Myjava 2:1 (0:1)
Zostava Myjavy: Kodaj, Kollár, Klimáček, Matušica, Boor, Gálik, Foltín, Pszota, Adásek. Striedali: Brňa (NB), Bučenec, Kňažský, Dubovský, Pekník, Osuský, Mikolášek.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :

Stretnutie sme začali dobre, keď sme súpera zatlačili a mali sme aj viacero príležitostí pred súperovou bránkou. Vyťažili sme z toho v 9. minúte, kedy Gálik prihral pred súperovu bránku, kde bol Pszota a ten prehlavičkoval v súboji domáceho brankára 0:1. Aj po tomto strelenom góle sme hrali stále aktívne, dostávali sme sa častejšie pred súperovu bránku, no bez gólového zakončenia. Súper sa dostával pred našu bránku menej, nebezpečné mali len štandardné situácie, ktoré sme však dokázali včas zastaviť, alebo loptu odkopnúť mimo nášho pokutového územia.

Aj druhý polčas sme začali aktívnou hrou, veľmi dobre sme kombinovali, no na ihrisku začal úradovať hlavný rozhodca, ktorého výkon nechcem komentovať. Súper toho využil v 53. minúte. Po neodpískanom faule na Foltína, ktorý ostal ležať otrasený na ihrisku, nechal hlavný rozhodca nepochopiteľne pokračovať v hre, následne odpískal proti nám trestný kop, z ktorého súper vyrovnal na 1:1. Aj po tomto inkasovanom góle sme hrali stále aktívne, no v 56. minúte sme dostali gól na 2:1. Znova sme hrali aktívne, vpracovali sme si aj viacero šancí na strelenie gólu, ale súper dobrou obrannou hrou výsledok udržal a v tomto stretnutí zvíťazil.

Klady stretnutia : Vyvarovanie sa chýb z predchádzajúcich majstrovských stretnutí, dobrá hra.
Zápory stretnutia : Hlavný rozhodca, ktorý stretnutie pokazil svojim rozhodovaním v prospech domáceho družstva.