Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci U12, U13: 28. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U12 :
28. kolo (2. 6. 2012) : Spartak Myjava - FK Púchov 1:0 (0:0)

Žiaci U13 :
28. kolo (2. 6. 2012) : Spartak Myjava - FK Púchov 2:1

 

ŽIACI U12 :

Spartak Myjava - FK Púchov 1:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Kodaj, Pekník, Gálik, Klimáček, Boor, Mikolášek, Dubovský, Adásek, Matušica. Striedali: Brňa, Foltín, Pszota, Bučenec, Osuský, Kňazský.

Zhodnotenie zápasu as. trénera :

Do stretnutia sme nastúpili s pozmenenou zostavou. Aktívnou hrou sme súpera zatlačili na jeho polovicu, avšak bez gólového zakončenia, i keď nám k streleniu gólu chýbal krôčik. Súper mal jednu gólovú príležitosť, keď po našich chybách nastrelil tyčku našej bránky, preto sa polčas skončil bez gólov.

Druhý polčas sme znova začali veľmi dobre, výborne sme kombinovali, fungovala hra medzi obranou, zálohou a útokom. Znova sme si vypracovali viacero gólových príležitostí, no bez strelenia gólu. Naše šance buď pochytal brankár hostí, alebo včas zasiahla obrana. Gól nakoniec padol v 57. minúte po tom, čo sme súpera dostali pod tlak. Po faule na Foltína priamy voľný kop asi z 20 m zahrával po nacvičenom signále Mikolášek a ten prestrelil brankára hostí, ktorý urobil najväčšiu chybu v zápase, keď bol vybehnutý pred bránkou a nedočiahol na loptu padajúcu do bránky.

Klady stretnutia : Konečne sme využili štandardnú situáciu a dali sme gól z priameho voľného kopu, vypracovanie si množstvo gólových príležitostí, kolektívny výkon celého družstva.
Zápory stretnutia : Tvrdá hra na strane hostí.

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - FK Púchov 2:1
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.