28. kolo (6. 6. 2012) : FK Senica - Spartak Myjava 1:0 (0:0)

28. kolo (6. 6. 2012) : FK Senica - Spartak Myjava 2:0

FK Senica - Spartak Myjava 1:0 (0:0)
Zostava Myjavy : Malý (50' Dedík), Bielčík, Beňo, Tomič, Fukna (57' Janček), Šarudi, Briška, Ťulák, Čerešňa (34' Zríni), Koníček (46' Holán), Caltík (52' Barcaj).

Posledný majstrovský zápas s našim tradičným rivalom sa odohral na dobre pripravenom ihrisku v Čáčove. So sezónou sme sa chceli rozlúčiť kvalitným výkonom a domácu Senicu sme chceli čo najviac potrápiť. Nie všetci naši hráči však zahrali svoj štandard a aj preto náš herný prejav nebol taký, aký som očakával. Treba ale povedať, že proti nám stál kvalitný súper, ktorý nám toho veľa nedovolil. Domáci boli od začiatku aktívnejší, no my sme pozorne bránili a v bráne spoľahlivo chytal brankár Malý. Hralo sa väčšinou medzi šestnástkami s minimom streleckých pokusov a aj preto sa I. polčas skončil bez gólov.

Do II. polčasu sme vstúpili o niečo aktívnejšie, ale strely Caltíka a Bielčíka nemali správny smer a nevyužili sme ani rohový kop, ktorý zahrával Fukna. Prišla však 46. minúta zápasu a domáci sa ujali vedenia 1:0 po peknej individuálnej akcii stredného obrancu Svatíka, ktorý potiahol loptu, narazil si ju so spoluhráčom a strelou po zemi k tyči otvoril skóre. Ukázalo sa, že to bol rozhodujúci moment zápasu, ktorý rozhodol o víťazstve Senice a o našej prehre. V 50. minúte musel pre zranenie opustiť ihrisko po zrážke so súperovým hráčom náš brankár Malý a o ďalšie 2 minúty aj zranený Caltík. Aj napriek tomu sme sa chceli pokúsiť streliť vyrovnávajúci gól, išli sme do rizika, keď sme do útoku posunuli z obrany Tomiča, ale ani on sa nedokázal gólovo presadiť a keďže strelecké pokusy súperových hráčov takisto neskončili v našej bráne, zrodilo sa najtesnejšie víťazstvo domácich.

FK Senica - Spartak Myjava 2:0
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.