4. kolo (2. 9. 2012) : Slovan Duslo Šaľa - Spartak Myjava 0:4 (0:2)

4. kolo (2. 9. 2012) : Slovan Duslo Šaľa - Spartak Myjava 5:1

Slovan Duslo Šaľa - Spartak Myjava 0:4 (0:2)
Zostava Myjavy : Dedík, Hornák, Brezina, Pagáč, Jakubec, Tomka, Šarudi, Koníček, Neda, Zmeko, Latiphy. N: Žabka, Kleščinský, Klement, Zelenák, Gálik, Svinkásek.

Po troch zápasoch bez vstreleného gólu sme prišli do Šale s úmyslom prelomiť streleckú smolu a v tomto zápase zvíťaziť, čo sa nám nakoniec podarilo. Začiatok zápasu bol opatrný, ale postupne sme prebrali iniciatívu a začali sme si vytvárať šance. Vedenia 0:1 sme sa ujali v 17. minúte, keď sa po peknej akcii a spätnej prihrávke od Tomku gólovo presadil Latiphy. V 21. minúte sme predviedli ďalšiu oku lahodiacu akciu, no Šarudi zakončil tesne vedľa domácej brány a tak sa stav nemenil. Už o minútu sa však trafil opäť Latiphy a krížnou strelou spoza šestnástky do horného rohu zvýšil náš náskok na 0:2. Do polčasu sme mohli pridať ešte ďalšie góly, ale šance ktoré sme si vytvorili sme nevyužili. Domáci ohrozili našu bránu iba po štandardných situáciách, s ktorými sme si dokázali poradiť. Na polčasovú prestávku sme tak odchádzali s dvojgólovým náskokom.

Aktívne sme vstúpili aj do II. polčasu, výborne sme kombinovali a boli sme lepším mužstvom. Domácich viackrát podržal ich brankár a aj vďaka nemu sa skóre menilo až v 50. minúte, keď Tomkovu strelu ešte tečoval súperov hráč, tá aj napriek snahe brankára skončila v domácej bráne a viedli sme 0:3. V 55. minúte stanovil výsledok na 0:4 svojím tretím gólom v zápase Latiphy. Ešte sme mohli naše víťazstvo prikrášliť, ale ani Šarudi , Žabka, Tomka a Brezina už nedokázali dopraviť loptu do súperovej siete a tak sme zvíťazili v Šali štvorgólovým rozdielom.
Treba povedať, že naše víťazstvo je zaslúžené a pri lepšom premieňaní šancí mohlo byť oveľa vyššie. Chlapcov musím pochváliť za predvedený výkon, záporom je zbytočná ŽK Šarudiho v samom závere zápasu.

Slovan Duslo Šaľa - Spartak Myjava 5:1
Zostava Myjavy : Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.