Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Zimná príprava mladších žiakov U 13

ilustračný obrázok

Zhodnotenie zimnej prípravy U 13 v súťažnom ročníku 2012/2013, účastník 1. ligy - mladší žiaci.

Káder hráčov U 13: Brňa, Osuský, Kňazský, Foltín, Kollár, Boor, Klimáček, Dubovský, Gálik, Matušica, Adásek, Mikolášek, Bučenec, Pszota, Pekník, Kodaj

 

ŽIACI U13:

Príprava na jarnú časť sa začala 8. 1. 2013. Zmena v kádry mužstva nastala odchodom Jakuba Blahu do Skalice. Na súťaž sa družstvo pripravuje v domácich podmienkach, využíva športovú halu a na prípravné zápasy umelú trávu. V priebehu prípravy sa zúčastnili hráči U 13 postupne halových turnajov v Trenčíne, Púchove, Bratislave a na doma organizovanom turnaji v Myjave. V Trenčíne a Myjave obsadili 2. miesto, v Púchove 4. miesto a na turnaji organizovanom Interom Bratislava obsadili 1. miesto. Ďalšie prípravné zápasy odohrali postupne na umelej tráve v Břeclavy, na ihrisku Lokomotívy Trnava a na domácej umelej tráve s Pezinkom.

Priebeh prípravy je výrazne ovplyvnený absenciou viacerých hráčov v tréningovom procese aj v samotných prípravných zápasoch a to hlavne z dôvodu častých a opakujúcich sa viróz. Prvý jarný majstrovský zápas by malo družstvo absolvovať na ihrisku AS Trenčín v sobotu 16. 3. 2013.

Výsledky prípravných zápasov:

Břeclav – Myjava U13  0 : 1 (0 : 0)
Najlepší hráči: Pszota, Foltín

Lokomotíva Trnava – Myjava U13 0 : 2  (0 : 1)
G: Osuský, Pekník
Najlepší hráči: Matušica, Gálik

Myjava U13 – Pezinok 12 : 0  (4 : 0)
G: Karika 4, Gálik, Foltín po 2, Boor, Dubovský, Pekník, Adásek
Najlepší hráči: Gálik, Kňazský

autor textu: P. Kulíšek, J. Duga