Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 18. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
18. kolo (17. 4. 2013) : Spartak Myjava - MFK Dubnica nad Váhom 2:2 (1:0)

Žiaci U15 :
18. kolo (17. 4. 2013) : Spartak Myjava - MFK Dubnica nad Váhom 2:2 (2:0) 

 

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - MFK Dubnica nad Váhom 2:0 (1:0)
Zostava Myjavy : Dedík, Zelenák, Latiphy, Brezina, Jakubec (51' Klement, Svinkásek), Pagáč, Tomka, Šarudi (43' Žabka), Tomašech /K/, Koníček (36' Neda), Kleščinský.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V dohrávke 18. kola sme privítali na domácej umelej tráve MFK Dubnicu nad Váhom. Do zápasu lepšie vstúpili hostia a prvých 12 minút mali hru pod kontrolou. V tejto fáze hry sme sa nevedeli dostať do tempa, ale súper svoju prevahu nedokázal gólovo vyjadriť. Po našej prvej vážnejšej akcii v 13 minúte trafil Koníček do spojnice súperovej brány. Postupne sa hra začala vyrovnávať a akcie sa striedali na obidvoch stranách. V 19. minúte sme predviedli veľmi peknú kombinačnú akciu po osi Tomašech - Zelenák - Šarudi na konci ktorej sa v šanci ocitol Kleščinský, no súperovho brankára neprekonal. Nepodarilo sa to ani Šarudimu po rohovom kope v 30. minúte, keď jeho strela letela vedľa súperovej brány. V 32. minúte sme sa však ujali vedenia 1:0, keď loptu po pravej strane potiahol Šarudi a jeho center usmernil hlavou do brány hostí Kleščinský. V 34. minúte sme mali možnosť zahrávať priamy kop spoza pokutového územia po faule hosťujúceho hráča, no Pagáčova strela skončila iba na brvne súperovej brány a tak sa už stav zápasu do polčasu nezmenil.

Úvod II. polčasu vyšiel lepšie nášmu mužstvu a v 43. minúte zvýšil naše vedenie na 2:0 strelou z vnútra pokutového územia opäť Kleščinský. V 49. minúte mali veľkú príležitosť aj hostia, ktorú výborným zákrokom zneškodnil náš brankár Dedík. V 53. minúte sa dostal do šance Neda, ale z uhla trafil len bočnú sieť. Gól nepadol ani po centri Tomku a Žabkovom zakončení. Aj keď sa súper pokúšal streliť kontaktný gól, ktorý by toto stretnutie ešte zdramatizoval, nepodarilo sa mu to a tak sme tento zápas doviedli do víťazného konca.
Hostia predviedli sympatický výkon, no nepremenili svoje šance aj vďaka výbornému výkonu brankára Dedíka, ktorý naše mužstvo podržal. Po nie príliš presvedčivom začiatku sme nakoniec odohrali dobrý zápas a vrátili sme tak súperovi prehru z jesennej časti.

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - MFK Dubnica nad Váhom 2:2 (2:0)
Zostava Myjavy : Hrdlička, Fukna, Babinec, Holán, Caltík (63' Ťulák), Briška (42' Bayer), Fako, Fila, Uhlík, Beňo, Tobiaš (36' Čerešňa).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.