21. kolo (20. 4. 2013) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 1:3 (0:0)

21. kolo (20. 4. 2013) : Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 3:2 (1:1)

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 1:3 (0:0)
Zostava Myjavy : Svinkásek, Latiphy, Všetula, Brezina /K/, Zelenák, Pagáč, Tomka, Neda (36' Klement), Koníček (51' Dedík), Žabka, Kleščinský (46' Jakubec).

Po stredajšej dohrávke sme v sobotu odohrali na umelej tráve ďalší majstrovský zápas. V tomto zápase sme boli favoritom, ale svoju úlohu sme nezvládli. Zo zostavy nám vypadli dvaja hráči (Tomašech - odohral celé stretnutie za U15, Šarudi - svalové zranenie) a ukázalo sa, akí dôležití sú obaja pre naše mužstvo. Hráči, ktorí nastúpili miesto nich ich nenahradili a taktiež niektorí ďalší zahrali pod svoje možnosti. V I. polčase sme si prakticky nevypracovali žiadnu šancu, naopak súper mal dve gólové príležitosti, ale gól nedal aj vďaka nášmu brankárovi Svinkáskovi. Na polčasovú prestávku tak odchádzali mužstvá za bezgólového stavu.

V II. polčasu sme chceli zmeniť náš herný prejav, urobili sme presuny v zostave, ale v 40. minúte sa hostia po priamom kope z ľavej strany a hlavičke súperovho hráča ujali vedenia 0:1. V 43. minúte v našom pokutovom území nezmyselne fauloval brankár Svinkásek hráča hostí a z nariadeného pokutového kopu súper zvýšil svoj náskok na 0:2. Chceli sme streliť kontaktný gól a tak sme prešli na hru s tromi obrancami. Išli sme do rizika a v 60. minúte sme inkasovali gól po rohovom kope, po ktorom sme prehrávali už 0:3. Nakoniec sme sa dočkali aspoň čestného gólu v 68. minúte, keď sa po peknej kombinačnej akcii a prihrávke Všetulu gólovo presadil striedajúci Dedík a stanovil konečný výsledok na 1:3. Víťazstvo hostí je v tomto zápase zaslúžené, pretože ich hráči prejavili väčšiu túžbu po víťazstve. Naopak, náš výkon bol pre mňa sklamaním.

Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 3:2 (1:1)
Zostava Myjavy : Hrdlička, Fukna, Ťulák (53' Tobiaš), Holán, Caltík, Briška, Fako /K/, Fila, Tomič, Uhlík (68' Čerešňa), Tomašech.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.