Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 1. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
1. kolo (11. 8. 2013) : MFK Dubnica nad Váhom - Spartak Myjava 2:1 (2:1)

Žiaci U15 :
1. kolo (11. 8. 2013) : MFK Dubnica nad Váhom - Spartak Myjava 1:1 (0:0) 

 

ŽIACI U14 :

MFK Dubnica nad Váhom - Spartak Myjava 2:1 (2:1)
Zostava Myjavy : Kollár, Bundala, Pekník, Osuský (36' Brňa), Kodaj /K/, Pszota, Boor, Mikolášek, Dubovský, Gálik, Kňazský (36' Foltín).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

ŽIACI U15 :

MFK Dubnica nad Váhom - Spartak Myjava 1:1 (0:0)
Zostava Myjavy : Dedík, Latiphy, Brezina, Všetula, Pagáč (Žabka), Neda (Zelenák), Predmeský, Šarudi, Druk (Kleščinský), Tomašech /K/, Koníček (Tomka, Zmeko).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na prírodnej tráve za horúceho počasia. V zápase nastúpili všetci nominovaný hráči. Do 20. minúty sme sa snažili hrať spolu, napadať až po polkruhu, ale po tomto čase sa nám roztrhli útočníci, boli ďaleko od seba a z hry sme vynechávali zálohu. Prekopávali sme zálohu a do zakončenia sme išli bojazlivo. Prvá akcia z našej strany vznikla v 20. minúte po priamom kope Šarudi - Latiphy,v 25. až 27. minúte Tomašech 2 x stratil lopty v súbojoch. V 34. minúte sme mali dobrú šancu ale Neda zle strieľal.

V druhom polčase sme nezvládli začiatok, keď sme hneď nezachytili rozohrávku a inkasovali sme na 1:0. V 38. minúte sme zahrali Rohový kop z pravej strany podľa nácviku a Tomašech hlavou vyrovnal na 1:1. Šarudi mal 2 šance. V 43. minúte Druk so Šarudim išli dvaja na jedného, no neuspeli. Striedania mimo Zelenáka neprinieslo zlepšenie hry. Kleščinský nenahradil Druka, Tomka Koníčka a tentoraz sa nedarilo ani Žabkovi. V 66. minúte bránil podržaním za dres Pagáč a dostal červenú kartu. V poslednej minúte išiel Zmeko sám na bránu, ale gólovej šance sa zľakol.
Prvé vystúpenie nedopadlo najhoršie z hľadiska taktiky a disciplíny, ale hrali sme veľmi ustráchane.