Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 3. kolo

ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
3. kolo (24. 8. 2013) : Spartak Myjava - FK Senica 0:5 (0:3)

Žiaci U15 :
3. kolo (24. 8. 2013) : Spartak Myjava - FK Senica 0:4 (0:3) 

 

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FK Senica 0:5 (0:3)
Zostava Myjavy : Kollár (13' Kňazský), Bundala, Foltín, Pekník, Osuský, Kodaj /K/, Pszota, Boor, Mikolášek (45' Adásek), Dubovský, Gálik.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FK Senica 0:4 (0:3)
Zostava Myjavy : Dedík, Tomašech, Tomka (37' Žabka), Malíček, Kleščinský (36' Neda), Všetula, Latiphy, Brezina, Predmeský, Druk (58' K. Koníček), S. Šarudi (42' Zelenák).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Pre kvalitu zápasu sme hľadali ten najlepší terén. Trénovali sme v Starej Myjave a zápas sa odohral v Turej Lúke na výborne pripravenom ihrisku. V príprave sme poukázali na silu súpera aj na schopnosti hráča Tomiča, ktorý od nás odišiel práve do Senice. Sľuby, ktoré sme si dali pred zápasom ostali v kabíne. Na ihrisko sme vyšli bojazlivo a tak ako sme začali, tak sme pokračovali.

Hneď v prvej minúte nám Tomič dal gól a my sme sa zosypali. Nedarilo sa nikomu. Tomka za 15 minút urobil toľko chýb, koľko neurobil za celú prípravu. Žabka ho mal nahradiť, ale pokračoval v rovnakých chybách. Záloha (Tomšech, Šarudi, Predmeský, Druk) zabudli na bránenie a do útoku sme sa dostali len cez odkopy. Zrazu nefungovalo nič. Tento zápas musíme zanalyzovať. Nájsť príčiny a vyhnúť sa im nabudúce. Nie je to katastrofa, sme na začiatku, ale výkričník prišiel včas. Dúfam, že sa chlapci z tohto zápasu poučia a vrátia sa na zem.

Gól v prvej minúte svedčí o nesústredenosti na zápas, dostať 2 góly za minútu (25' a 26´) tiež o niečom svedčí a gól v 36. minúte, teda zasa v prvej minúte II. polčasu - musíme vyriešiť problémy v hlavách.
Zápory zápasu: Nesplnili sme ani 5 % z pokynov v príprave a nacvičených vecí z tréningov. Niektorí si myslia, že už sú hotoví hráči, to však musia ukázať v takýchto zápasoch.
Klady zápasu: V druhom polčase sme 3 x vystrelili a dostali len jeden gól.