7. kolo (21. 9. 2013) : Spartak Myjava - AS Trenčín 0:3 (0:0)

7. kolo (21. 9. 2013) : Spartak Myjava - AS Trenčín 0:6 (0:2)

Zostava Myjavy : Porubský, Adásek (55' Pekník), Foltín, Kňazský (60' Matušica), Osuský (68' Brňa), Kodaj /K/, Mikolášek, Boor, Klimáček, Dubovský (66' Kollár), Gálik.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Spartak Myjava - AS Trenčín 0:6 (0:2)
Zostava Myjavy : Sloboda, Tomašech /K/, Tomka (45' Koníček), Pagáč, Latiphy, Žabka, Malíček, Brezina, Predmeský (48' Kleščinský), Druk (53' Zelenák), Šarudi.

Malo sa hrať na hlavnom ihrisku, ale dva dni pred MZ bol tento zámer zrušený. Súper, ktorý trénuje a hrá na umelej tráve získal výhodu už pred zápasom. Na súpera sme boli teoreticky pripravení, ale po 20-tich minútach bolo všetko inak...

Dvadsať minút sme ako tak držali krok ale prvý gól dal súper po hrubej chybe rozhodcu (AR 1 signalizoval faul na nášho obrancu Žabku, no hlavný rozhodca faul neodpískal a súper sa ujal vedenia 0:1). O tri minúty sme prehrávali už 0:2. Hrali sme bojazlivo, nepresne prihrávali a za celý polčas sme vystrelili iba 1 krát. Na vystriedanie mohlo byť k dispozícii 5 až 6 hráčov, ale na lavičke sme mali len troch. V 43. minúte zahrával súper rohový kop a aj keď máme nacvičené postavenie hráčov v obrannom bloku a tvrdia, že svoje úlohy poznajú, súper vbehol do priestoru, ktorý mal byť vykrytý - nebol a hlavou zvýšil na 0:3. Tomku vystriedal Koníček (omyl trénera, nakoľko hráč ako keby tam nebol). Predmeského vystriedal Kleščinský, museli sme preskupiť celú zostavu, za ním sa pýtal dole Druk, ktorého vystriedal Zelenák (ten ako jediný mal chuť pri stave 0:3 ešte hrať). V 58. minúte Latiphy pri malej domov prehlavičkoval brankára a bolo 0:4. V 63. minúte bol stav zápasu už 0:5, keď chýbala celá obrana a v 70. minúte 0:6.

Zápory zápasu: Za prvý polčas sme vystrelili jeden krát, v druhom polčase 3 krát . Zahrávanie priameho kopu, rohového kopu sme vykonali podľa nenacvičených variant a tak to aj dopadlo. Niektorí hráči hrali bez zápalu, bez srdca, bez bojovnosti, alebo úplne zle. Iných treba po 50-tich minútach striedať, pretože odchádzajú kondične.
Klady zápasu: Aj keď Sloboda dostal 6 gólov, ďalším 6 gólom zabránil, Malíček zahral svoj štandard na každom poste, kde sme ho postavili.