Starší žiaci U14, U15: 6. kolo (dohrávka)

Dohrávka 6. kola (24. 9. 2013) : FC Petržalka 1898 - Spartak Myjava 1:2 (1:0)

Dohrávka 6. kola (24. 9. 2013) : FC Petržalka 1898 - Spartak Myjava 2:1 (1:0)

FC Petržalka 1898 - Spartak Myjava 1:2 (1:0)
Zostava Myjavy : Porubský, Adásek (36' Pszota), Foltín (70' Bundala), Kňazský (36' Matušica), Osuský, Kodaj /K/, Tomka, Boor, Klimáček, Dubovský (56' Mikolášek, 60' Pekník), Gálik.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

FC Petržalka 1898 - Spartak Myjava 2:1 (1:0)
Zostava Myjavy : Dedík, Tomašech /K/, Zelenák (45' Koníček), Pagáč (36' Žabka), Všetula, Latiphy, Malíček, Brezina, Predmeský (36' Sloboda), Druk (61' Kleščinský), Šarudi.

Hralo sa pri škole (Pantuchová) na trávnatom ihrisku, ktoré bolo ale hrboľaté - nepovalcované, zdraviu nebezpečné. Do zápasu sme vstúpili nebojácne, čo však trvalo len 5 minút, keď nás agresívnou hrou zaskočili domáci - tí hrali o body, postavenie v tabuľke a mali od začiatku bojovnejšieho ducha. Hralo sa hore dole a vyzeralo to na remízový zápas. Pagáč v 16. minúte neodkopol loptu, prihral súperovi a ten nás z prvej akcii a 1. strely na bránu potrestal 1:0.

Po polčase sme začali lepšie - vychádzali nám prihrávky, mali sme šance. Niektorých hráčov nenaštartovalo ani to a hrali si naďalej svoje. Aj keď sa nám podarilo po rohovom kope Šarudiho Malíčkom vyrovnať na 1:1, naša aktivita namiesto vzostupu klesla. K tomu sa pripojili rozhodcovia, ktorí nám zastavovali každý útok a domácim púšťali všetko a z jasného ofsajdu sme dostali gól na 2:1. Tým pre nás zápas skončil. Po striedaniach sme sa mohli snažiť, do blízkosti brány sme sa už nedostali. Museli sme vystriedať hráčov vrátane brankára, ktorý nastúpil do útoku, čo je už zúfalosť, ktorú tréneri skúšajú ak ani jeden náhradník nenahradí slabo hrajúceho hráča, alebo hráča, ktorému sa nedarí. Zrazu sme prestali plniť pokyny a kľúčoví hráči jeden po jednom prestali hrať. Nepomohlo žiadne striedanie - jedine Žabka striedaním nahrádza striedaného a snáď brankár Sloboda odohral na hrote a v útoku nadštandardne.

Zápory zápasu:
Nepremenili sme tri gólové šance, keď nás ešte rozhodcovia nebrzdili. Brankár dostal zasa dva góly. V zápase nevyužívame nacvičené signály z tréningu a zabúdame na pokyny z pred zápasu. Ten istý problém čo v minulých kolách - striedajúci hráč nenahradí striedaného. Druk nepremenil gólovú šancu.
Klady zápasu:
1. polčas vyzerali futbalovo, škoda, že sme dostali gól a nedali. 15 minút z druhého polčasu sme boli ako tak vyrovnaným súperom domácich. Odskúšali sme si, že pri nízkom počte náhradníkov môžu hrať druhý polčas brankári v poli. Určite nie sú horší ako hráči, ktorých máme k dispozícii na striedanie. V týždni musíme popracovať na zložení inej obrany a novej zálohe. V útoku máme hráčov, ale keď nedostanú loptu, nemôžu skórovať.